Film na weekend: "Cudowny chłopak"

Film na weekend: "Cudowny chłopak"
(fot. Materiały dystrybutora)
Materiały dystrybutora / youtube.com / pk

Auggie urodził się z licznymi deformacjami twarzy. Dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca.

Tytuł: Cudowny chłopak / Wonder
Reżyseria: Stephen Chbosky
Scenariusz: Steve Conrad, Jack Thorne
Muzyka: Marcelo Zarvos
Gatunek: Familijny, Dramat
Produkcja: USA, Hongkong
Rok produkcji: 2017
Główne role: Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay, Izabela Vidovic

DEON.PL POLECAOpis dystrybutora: Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
św. Ignacy Loyola

Św. Ignacy pozostawił po sobie kilka tysięcy listów przechowywanych w rzymskim archiwum Towarzystwa Jezusowego. Znajdują się wśród nich uprzejmościowe liściki i krótkie instrukcje, listy kierowane do władców i innych znacznych osobistości, do pierwszych towarzyszy, do...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Cudowny chłopak"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.