Film na weekend: "Forrest Gump"

Film na weekend: "Forrest Gump"
(fot. W koloratce / youtube.com)
Mat. dystrybutora / youtube.com / pk

Klasyka kina i opowiedziana w przepiękny sposób historia. "Forrest Gump" to odzwierciedlenie naszej epoki, film o "ostatnim niewinnym w czasach, kiedy Ameryka utraciła swoją niewinność".

Tytuł: Forrest Gump
Reżyseria: Robert Zemeckis
Scenariusz: Eric Roth
Muzyka: Alan Silvestri
Gatunek: Dramat, Komedia
Produkcja: USA
Rok produkcji: 1994
Główne role: Tom Hanks, Robin Wright, Gary Sinise, Mykelti Williamson

DEON.PL POLECA
O tym, dlaczego warto obejrzeć film "Forrest Gump", opowiada ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce":

Przeczytaj opis dystrybutora: Jeszcze nie było filmu, który jak "Forrest Gump" Roberta Zemeckisa z porywającą kreacją Toma Hanksa odniósłby równy sukces kasowy i artystyczny. W ciągu trzech burzliwych dekad Forrest zmienia się z lekceważonego inwalidy w gwiazdę amerykańskiego futbolu; z bohatera wojny w Wietnamie staje się królem krewetek; od honorów Białego Domu przechodzi w ramiona ukochanej. Jest odzwierciedleniem naszej epoki, ostatnim niewinnym w czasach, kiedy Ameryka utraciła swoją niewinność. Serce podpowiada mu w sprawach, których nie ogarnie jego umysł. Jest człowiekiem zasad, a jego sukcesy inspirują wszystkich.
"Forrest Gump" to historia pewnego życia.

Zobacz zwiastun:

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google PlayiTunes lub Netflix.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Beata Anna Dąbrowska

Czy chcesz, aby efekty diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej® towarzyszyły Ci już przez całe życie?

Kontynuacja bestsellerowego zbioru przepisów do diety dr Ewy Dąbrowskiej to zestaw konkretnych wskazówek oraz metod, które pomogą Ci prawidłowo wyjść...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Forrest Gump"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.