Film na weekend: "Grawitacja"

Film na weekend: "Grawitacja"
fot. Fragment plakatu / materiały dystrybutora
8 miesięcy temu
Materiały dystrybutora / YouTube / pk

Historia astronautów, którzy po wypadku wahadłowca starają się bezpiecznie powrócić na Ziemię. Na uwagę zasługują znakomite zdęcia i trzymająca w napięciu fabuła.

Tytuł: Grawitacja / Gravity
Reżyseria: Jonás Cuarón
Scenariusz: Jonás Cuarón, Alfonso Cuarón
Muzyka: Steven Price
Gatunek: Dramat / Sci-Fi
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2013
Główne role: Sandra Bullock, George Clooney, Ed Harris

Dr Stone (Sandra Bullock) i Matt Kowalsky (George Clooney) są uczestnikami misji wahadłowca, której zadaniem jest naprawa przestarzałego Teleskopu Kosmicznego. Niespodziewanie stacja kosmiczna zostaje niemal całkowicie zniszczona przez pędzące odłamki rosyjskiego satelity. Stone i Kowalsky są jedynymi, którzy ocaleli. Czy oboje wrócą na Ziemię? (Opis dystrybutora)

"Grawitacja" to film, który można polecić miłośnikom mocnych wrażeń. Jego fabuła nakręcona jest w taki sposób, że trzyma w napięciu aż do samego końca. Oglądając film, warto zwrócić uwagę na przyczyny i skutki rozgrywających się w nim wydarzeń - szczególnie na problem "zaśmiecenia" orbity przez krążące po niej części uszkodzonych i nieużywanych urządzeń oraz szkód, jakie mogą wyrządzić.

Oglądając film, na pewno nie będziecie się nudzić.


REKLAMA

Wydawnictwo WAM - darmowa wysyłka książek


***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z oficjalnych źródeł, które umożliwiają legalne oglądanie filmów: Google PlayHBO GOAppleTV lub Netflix.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Franz Jalics SJ
31,43 zł
44,90 zł

To właśnie uważność ostatecznie prowadzi do Boga. Kontemplacja jest oglądaniem. W życiu wiecznym nie będziemy o Bogu rozmyślać, ale Go oglądać. Nie będziemy także zajmować się Bogiem w zewnętrznej aktywności, tylko oglądać Go i miłować....

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Grawitacja"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.