Film na weekend: "Jutro będziemy szczęśliwi"

Film na weekend: "Jutro będziemy szczęśliwi"
(fot. Mat. dystrybutora / fragment plakatu)
Materiały dystrybutora / pk

Film twórców "Nietykalnych". Kiedy prowadzący beztroskie życie mężczyzna dowiaduje się, że ma córkę, jego życie zmienia się nie do poznania.

Tytuł: Jutro będziemy szczęśliwi / Demain tout commence
Reżyseria: Hugo Gélin
Scenariusz: Hugo Gélin, Mathieu Oullion, Jean-André Yerles
Muzyka: Aaron Zigman
Gatunek: Rob Simonsen
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2016
Główne role: Omar Sy, Clémence Poésy, Antoine Bertrand

Opis dystrybutora: Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin - jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. "To twoja córka" - mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie.

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google PlayiTunes lub Netflix.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Jutro będziemy szczęśliwi"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.