Film na weekend: "Miłość Larsa"

Film na weekend: "Miłość Larsa"
(fot. Kadr z filmu "Miłość Larsa")
Mat. prasowe / youtube.com / mr / pk

Nieśmiały Lars, nie mogąc znieść presji otoczenia, postanawia znaleźć sobie dziewczynę. Na początku wszystko wygląda zwyczajnie. Gdy jednak okazuje się, że jest nią manekin, rodzinę i znajomych ogarnia przerażenie.

DEON.PL POLECA

Tytuł: Miłość Larsa / Lars and the Real Girl
Reżyseria: Craig Gillespie
Scenariusz: Nancy Oliver
Gatunek: Dramat, Komedia
Produkcja: Stany Zjednoczone, Kanada
Rok produkcji: 2007
Główne role: Ryan Gosling, Emily Mortimer, Paul Schneider

Lars (Ryan Gosling) jest nieśmiałym i zamkniętym w sobie młodym człowiekiem. Nie potrafi nawiązać normalnych relacji z ludźmi. Mieszka w garażu u swojego brata Gusa (Paul Schneider) i jego żony Karin (Emily Mortimer). Oboje są bardzo zaniepokojeni jego nienaturalnym "samotnictwem", więc z wielka ulgą przyjmują wiadomość, że Lars poznał przez internet dziewczynę. Bianka jest piękna, Lars jest w niej niezwykle zakochany. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zgrabna brunetka jest... dmuchaną lalką. Pani psycholog (Patricia Clarkson), do której udaje się zdenerwowany Gus, radzi, aby przez jakiś czas pozwolić Larsowi tkwić w tej iluzji.

Ponieważ wszyscy chcą pomóc chłopakowi, Bianka staje się jedną z bardziej znanych osób w miasteczku... Pracuje dorywczo jako modelka na wystawie sklepowej, poddaje się zabiegom kosmetycznym, towarzyszy Larsowi w spotkaniach towarzyskich, na które chłopak ma teraz znacznie większą ochotę niż kiedyś... (Opis dystrybutora)

"Miłość Larsa" to ciepła opowieść o dorastaniu, akceptacji i poszukiwaniu swojej własnej tożsamości. Choć jest wyidealizowana, uczy nas, że każde zachowanie ma swoją przyczynę i nie należy zbyt pochopnie osądzać czy etykietować innych ludzi.

Film na weekend:

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Miłość Larsa"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.