Premiera nowego filmu o Jamesie Bondzie

Premiera nowego filmu o Jamesie Bondzie
(fot. EPA/ANDY RAIN)
5 lat temu
PAP / psd

Z udziałem gwiazd kina a także członków brytyjskiej rodziny królewskiej odbyła się w poniedziałek wieczorem w Londynie światowa premiera nowego filmu o Jamesie Bondzie: "Spectre".

Na długim czerwonym dywanie przed londyńskim Leicester Square pojawiły się gwiazdy grające w nowym Bondzie. Uwaga fanów i fotoreporterów koncentrowała się przede wszystkim na Danielu Craigu, który po raz czwarty zagrał agenta 007.

"Kocham grać Jamesa Bonda" - wyznał aktor. Nie chciał jednak powiedzieć, czy zagra w kolejnym Bondzie.

Na światową premierę filmu "Spectre" przybyła książęca para: książę William i księżna Kate. Był także książę Harry. Przywitali ich producenci filmu Barbara Broccoli i Michael Wilson oraz jego reżyser, Sam Mendes.

Na czerwonym dywanie brylowały także "dziewczyny Bonda" ze "Spectre": aktorki Lea Seydoux i Monica Bellucci. Autografy chętnie rozdawali Ralph Fiennes, który w "Spectre" zagrał M, szefa Jamesa Bonda, i Christoph Waltz.

"Spectre" trafi do kin na początku listopada. To już 24. film o przygodach agenta 007. Jego akcja rozgrywa się m.in. w Rzymie, Londynie, a także w Meksyku i Austrii. James Bond stara się odkryć prawdę o złowrogiej globalnej organizacji terrorystycznej WIDMO.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Premiera nowego filmu o Jamesie Bondzie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.