Reżyser i aktorzy odsłaniają tajemnice "Milczenia" [WIDEO]

Reżyser i aktorzy odsłaniają tajemnice "Milczenia" [WIDEO]
(fot. GutekFilm / youtube.com)
GutekFilm / youtube.com / pk

"Milczenie" to najmocniejszy, a jednocześnie najbardziej osobisty film w karierze Martina Scorsese. Zobacz trzy niezwykłe wywiady, które dowodzą jego wyjątkowości.

O tym, dlaczego warto obejrzeć "Milczenie", opowiadają reżyser i aktorzy. Scorsese, Neeson i Driver zdradzili, jakie odczucia towarzyszyły im w trakcie realizacji zdjęć do filmu.

Inspirowany autentycznymi wydarzeniami i zrealizowany z niezwykłym rozmachem najnowszy film twórcy "Wilka z Wall Street", "Infiltracji" i "Chłopców z ferajny". Przez trzydzieści lat wybitny reżyser Martin Scorsese przygotowywał adaptację od dawna go fascynującej, słynnej powieści Shūsaku Endō. Trzydzieści lat po "Misji" powstało kolejne filmowe arcydzieło ukazujące ludzi żyjących w czasach wielkich napięć i konfliktów religijnych. W rolach głównych Andrew Garfield ("Przełęcz ocalonych"), Adam Driver ("Paterson", "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy") oraz Liam Neeson ("Uprowadzona").

Wywiad z Martinem Scorsese:

DEON.PL POLECA

Wywiad z Liamem Neesonem:

Wywiad z Adamem Driverem:

XVII wiek. Dwóch młodych jezuitów pokonuje tysiące kilometrów, aby potajemnie przedostać się do Japonii, gdzie toczy się bezwzględna walka z chrześcijaństwem. Misjonarze poszukują swojego nauczyciela - słynącego z odwagi kapłana, o którym krążą plotki, że wyrzekł się wiary katolickiej i został buddyjskim mnichem. To, czego doświadczą, wystawi ich umiejętności przetrwania, a także wszystko, w co wierzą, na najcięższą próbę.

"Milczenie" to najmocniejszy, a jednocześnie najbardziej osobisty film w karierze Martina Scorsese. Amerykański twórca poszukuje odpowiedzi dotyczących istoty i sensu religii, a także wierności swoim przekonaniom w świecie, w którym płaci się za nią najwyższą cenę.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Reżyser i aktorzy odsłaniają tajemnice "Milczenia" [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.