"To było niesamowite wydarzenie". Mel Gibson ujawnia szczegóły drugiej części "Pasji"

"To było niesamowite wydarzenie". Mel Gibson ujawnia szczegóły drugiej części "Pasji"
(fot. The Late Show with Stephen Colbert / youtube.com)
churchpop.com / pk

Reżyser jednego z najsłynniejszych filmów o męce i śmierci Jezusa Chrystusa, pracuje nad jego drugą częścią. W jednym z wywiadów zdradził nowe informacje dotyczące swojego dzieła.

Sequel "Pasji", jak oficjalnie mówi się o nowym filmie, ma opowiadać o wydarzeniach następujących po złożeniu ciała Jezusa Chrystusa w grobie.

Pytania dotyczące produkcji zadał Melowi Gibsonowi prowadzący jeden z popularnych programów telewizyjnych The Late Show. Reżyser powiedział, że to co wydarzyło się po zasunięciu grobu kamieniem było "czymś więcej, niż jednym wydarzeniem. To było niesamowite wydarzenie".

Jak podaje portal ChurchPOP, Gibson został również zapytany m.in. o to, czy w drugiej części "Pasji" pojawią się "źli bohaterowie". Reżyser potwierdził, po czym dodał tajemniczo, że będą występować "w innej sferze".

DEON.PL POLECA

Można się spodziewać, że nowe dzieło Gibsona będzie opowieścią osnutą wokół wydarzeń z Pisma Świętego. Jak powiedział sam twórca filmu, chce on rzucić nowe światło na wydarzenia poprzedzające zmartwychwstanie. Gdy prowadzący zapytał, co działo się z Chrystusem przed Jego zmartwychwstaniem, reżyser odpowiedział, że "zstąpił do piekieł".

Film "Pasja" pojawił się w kinach na początku 2004 roku i natychmiast wzbudził ogromne zainteresowanie. Do dzisiaj uważany jest za jeden z najwierniejszych ale i zarazem najbardziej brutalnych i kontrowersyjnych filmów o męce i śmierci Jezusa Chrystusa.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"To było niesamowite wydarzenie". Mel Gibson ujawnia szczegóły drugiej części "Pasji"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.