Zobacz zwiastun nowego chrześcijańskiego filmu, w którym zagra Jim Caviezel [WIDEO]

Zobacz zwiastun nowego chrześcijańskiego filmu, w którym zagra Jim Caviezel [WIDEO]
(fot. AFFIRM Films / youtube.com)
Catholic News Agency / youtube.com / pk

To może być naprawdę dobre kino. Już za miesiąc zobaczymy film opowiadający o losach pierwszych apostołów.

W marcu na ekrany kin trafi nowy film religijny "Paweł. Apostoł Chrystusa". Główną rolę zagra w nim znany z "Gry o tron" James Faulkner. Wcieli się on w postać św. Pawła. Oprócz niego, w filmie wystąpi również Jim Caviezel, który 14 lat temu zagrał Jezusa Chrystusa w "Pasji" Mela Gibsona. Tym razem wcieli się on w postać św. Łukasza.

Potrzebujemy drugiej "Pasji"?>>

Jak powiedział Jim Caviezel, "Faulkner jest dla św. Pawła tym, kim Christopher Reeve dla Supermana. Ten facet urodził się, by grać Pawła" - podaje Catholic News Agency, cytując aktora.

Caviezel zdradził, że film będzie koncentrował się na przebaczeniu i miłosiernej miłości, przesłaniu istotnym również dzisiaj.

DEON.PL POLECA

Obraz, którego reżyserem jest Andrew Hyatt, będzie opowiadał o ostatnich dniach życia św. Pawła, kiedy będzie on przebywał w rzymskim więzieniu, czekając na egzekucję. Trzeba przyznać, że zwiastun nowej produkcji robi wrażenie. W realizację filmu zaangażowana jest m.in. firma Sony.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła

Teksty arcybiskupa Grzegorza Rysia to Ewangelia głoszona z mocą. Budzą wiarę. Dodają nadziei. Pomagają doświadczyć miłości Boga. W czym tkwi ich siła? W Słowie Bożym, które nie jest przysłonięte...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Zobacz zwiastun nowego chrześcijańskiego filmu, w którym zagra Jim Caviezel [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.