Gwiazdy disco-polo zaśpiewały na mszy. Wokalistka: "Gdy śpiewasz, dwa razy się modlisz"

Gwiazdy disco-polo zaśpiewały na mszy. Wokalistka: "Gdy śpiewasz, dwa razy się modlisz"
Zespół Mejk. Źródło: Instagram / @elwiramejk
vox.fm / instagram / mł

Gwiazdy disco-polo śpiewające na mszy świętej? "Wczoraj mieliśmy niebywałą przyjemność zrobić oprawę muzyczną mszy św. jubileuszu 50 lat małżeństwa pani Małgosi i pana Czesława. To było niebywałe przeżycie. Bo gdy śpiewasz, dwa razy się modlisz" - napisała na swoim instagramowym koncie Elwira Mejk.

Wokalistka pojawiła się w kościele razem z mężem Mariuszem, z którym tworzą zespół Mejk - ale nie po to, by zagrać koncert w "swoim" muzycznym gatunku. Zaproszeni na wyjątkową uroczystość - pięćdziesięciolecie ślubu - stanęli na wysokości zadania, zaskakując tym część swoich fanów.

Elwira Mejk opublikowała na swoim Instagramie fragment nagrania - wybrała utwór, który został przygotowany na uwielbienie, a który jest znany chyba wszystkim polskim katolikom. "Uwielbiam cię, bo mego życia sens to wielbić Cię" - śpiewa piosenkarka, której większość fanów nie podejrzewałaby o taki repertuar.

Zespół Mejk powstał w 1996 roku i jest znany m.in. z utworu „Tańczę z nim do rana”, a grupa łączy w swojej twórczości kilka gatunków muzycznych: disco-polo, pop i dance. 

 

Źródło: vox.fm / instagram / mł

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Yoann Iacono

Przejmująca opowieść o rozdarciu pomiędzy pasją a brutalnością wojny

Skrzypce wydają się żywe. Czuje, że blokują jej ruchy i hamują zasięg gestów. Nejiko Suwa – młoda japońska artystka – nie potrafi nad nimi zapanować. Prezent...

Skomentuj artykuł

Gwiazdy disco-polo zaśpiewały na mszy. Wokalistka: "Gdy śpiewasz, dwa razy się modlisz"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.