Kamil Bednarek nagrał nowy utwór. Jego przekaz jest bardzo aktualny

Kamil Bednarek nagrał nowy utwór. Jego przekaz jest bardzo aktualny
fot. Kamil Bednarek Official / YouTube
Kamil Bednarek Official / YouTube / pk

"Kawałek idealnie odzwierciedla problem, z którym obecnie wszyscy się musimy zmierzyć. Tekst trafia prosto w sedno. Idealnie dobrane słowa do teraźniejszości" - komentują utwór internauci.

"Na każdym etapie naszego życia towarzyszą nam ludzie. Są to relacje, które pielęgnujemy często od najmłodszych lat... Są też te nowe, w których budowanie zaufania zajmuje nam wiele czasu. Bez względu na to, jak długo kogoś znamy, niektórzy inspirują, są wsparciem w trudach codzienności i w najtrudniejszych momentach naszego życia. Inni zaś cieszą się z naszych chociażby najmniejszych niepowodzeń czerpiąc z tego satysfakcję... ( o rozmowach „za plecami” nie wspomnę!).  Życzę Wam, abyście zawsze mieli wokół siebie takich, którzy powiedzą co myślą prosto w oczy! Tych, którzy nie mają w sobie na tyle odwagi i honoru radzę wykluczyć ze swojego życia zanim będzie za późno!" - pisze Kamil Bednarek o swoim utworze.

A jak "Prosto w twarz" spodobał się internautom? "Konkretny przekaz w same sedno", "O to właśnie chodziło", "W bólu i dojrzałości emocjonalnej powstają najlepsze utwory" - to tylko niektóre z komentarzy.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Józef Tischner

Nieznane teksty ks. Józefa Tischnera, które pokazują, że świat może być lepszy niż myślisz.

Świat jest trudny, mamy za sobą bolesną historię, a przed sobą niepewną przyszłość. Tym, co nas może przeprowadzić między jednym a...

Skomentuj artykuł

Kamil Bednarek nagrał nowy utwór. Jego przekaz jest bardzo aktualny
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.