Mężczyzna stanął w obronie kobiety i stoczył bój z kangurem. Nagranie stało się hitem sieci

Mężczyzna stanął w obronie kobiety i stoczył bój z kangurem. Nagranie stało się hitem sieci
Fot. TkTok.com
polsatnews.pl / tk

Amerykański turysta przebywając w rezerwacie przyrody niedaleko Perth w Australii stoczył walkę z… kangurem. Zrobił to w obronie kobiety, która wcześniej została zaatakowana przez zwierzę. Nagranie z bójki stało się hitem sieci, a sytuację skomentował rzecznik rezerwatu.

Do walki mężczyzny z kangurem doszło w rezerwacie dzikiej przyrody Cohunu Koala Park niedaleko Perth w Australii. Jak podaje polsatnews.pl, "Walka trwała około dwóch minut, a zaczęła się od zaczepek zwierzęcia w kierunku innej zwiedzającej. Mężczyzna widząc, co się dzieje, chciał uspokoić agresora. Wtedy otrzymał serię ciosów. Amerykanin, broniąc się, lekko uderzał zwierzę i próbował łapać je za szyję, żeby stworzyć między nimi dystans".

Później do walki dołączył młody mężczyzna, który chciał pomóc turyście. W końcu zjawiła się pracownica rezerwatu i uspokoiła kangura.

Kangur zaatakował dla zabawy

Tę niecodzienną sytuację skomentował rzecznik Cohunu Koala Park, który zaznaczył, że zwierzę nie miało na celu zaatakować turystów, lecz chciało się pobawić. - Czasami kangury zachowują się w ten sposób, ale tak naprawdę po prostu się bawią... to naturalne – stwierdził. Według rzecznika, swoją reakcją mężczyzna jedynie zachęcił kangura do dalszej zabawy.

"Tłumaczył, że w parku wiele zwierząt jest puszczana wolno, żeby odwiedzający mogli pobyć wśród nich" – czytamy na polsatnews.pl. - Lubimy pozwalać zwierzętom na swobodne wędrówki. To sprawia, że jest to bardziej naturalne środowisko, w przeciwieństwie do zoo – powiedział rzecznik rezerwatu.

- Niektórzy ludzie się boją, ale większość odwiedzających naprawdę lubi tę interakcję - dodał.

@brooke.so.hip My dad was just trying to make sure that kangaroo stopped getting frisky with that lady #kangaroo #dad #father #thatsmydad #fight #roo #wallabee #Australia #WesternAustralia #perth #aussie #aussiethings original sound - brooke.so.hip

Źródło: polsatnews.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Krystyna Rożnowska

To może być Twój sąsiad, najlepszy przyjaciel, bliski krewny. Czy to możesz być TY?

Codziennie na swojej drodze spotykamy osoby gotowe na wszystko. Molestowana siedemnastolatka, pozbawiony skrupułów mężczyzna, młody chłopak łatwo wpadający w szał.

Czy...

Skomentuj artykuł

Mężczyzna stanął w obronie kobiety i stoczył bój z kangurem. Nagranie stało się hitem sieci
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.