Jak jednym prezentem wzruszyć kobietę?

Jak jednym prezentem wzruszyć kobietę?
(fot. Youtube.pl)
YouTube.pl / DEON.pl / mm

W ubiegłoroczne święta pewien mężczyzna postanowił sprawić swojej narzeczonej prezent, który chwyci ją za serce. Choć nie było to łatwe, w sekrecie naprawił ukochanego misia z dzieciństwa. Jej reakcja jest bezcenna.

Od czasu kiedy pojawił się w internecie, ten filmik widziało już ponad 1 mln osób. Jak pisze jego twórca: "Chciałem mojej narzeczonej podarować coś pięknego, co ją wzruszy i pokaże jak bardzo mi na niej zależy".

Kiedy zdecydował się już, że podaruje jej ukochanego misia "Whitey", którego dostała jeszcze jako prezent, kiedy jej matka była w ciąży, nie wiedział, jak bardzo wzruszy tym swoją przyszłą żonę.

A zadanie nie było łatwe, ponieważ pluszak był w opłakanym stanie. Podarty na dwie części, bez ucha, nosa i oczu - stanowił wyzwanie nawet dla profesjonalnych firm, zajmujących się rekonstrukcją starych maskotek.

DEON.PL POLECA

Po długich poszukiwaniach w internecie, w końcu udało się odnaleźć oryginalny wzór niedźwiadka, którego następnie mężczyzna starannie odtworzył. Kiedy narzeczona zorientowała się, co znajduje się w kartonie z prezentem... zresztą, zobaczcie sami!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Jak jednym prezentem wzruszyć kobietę?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.