Najdziwniejsze miejsca, w których narzeczeni wzięli ślub. Jeden z nich odbył się pod wodą w Polsce

Najdziwniejsze miejsca, w których narzeczeni wzięli ślub. Jeden z nich odbył się pod wodą w Polsce
Fot. Sinitta Leunen / instagram.com
dziendobry.tvn.pl / rp.pl

Coraz częściej narzeczeni zastanawiają się co zrobić, aby ich ślub był oryginalny i zupełnie odbiegł od tego tradycyjnego, który znany jest wszystkim. Prezentujemy najbardziej nietypowe miejsca, w których narzeczeni powiedzieli sobie "tak".

Ślub pod wodą w Jaworznie

Para Polaków w 2011 roku postanowiła wziąć ślub w zalanych wyrobiskach kopalni dolomitu w Jaworznie. Uroczystość, w obecności aż 300 nurków i księdza, odbyła się na specjalnie stworzonej platformie. Panna młoda była ubrana białą suknię, natomiast pan młody w garnitur.

Para młoda powiedziała sobie "tak" na migi. Spisali natomiast swoje przysięgi i przekazali je sobie.

Ślub w balonie

Ślub w balonie na wysokości nawet kilkuset metrów? To możliwe! Ta atrakcja staje się coraz bardziej popularna i jest dostępna również w Polsce. Narzeczeni, którzy zdecydują się powiedzieć sobie "tak" w balonie będą musieli przeznaczyć na to od 5 do 7 tys. zł.

DEON.PL POLECA

Ślub w lodowym zamku

W Finlandii i Szwecji zainteresowaniem cieszą się śluby w lodowych zamkach. "Te budowle tworzone są co roku od nowa, dlatego każdej zimy wyglądają zupełnie inaczej, jednak zawsze buduje się je wraz z kaplicą" – czytamy na portalu dziendobry.tvn.pl.

Ślub pośród frytek i hamburgerów

Ślub pośród otaczających parę młodą hamburgerów i frytek przeznaczony jest z pewnością dla tych, którzy uwielbiają fast-foody. Taki ślub postanowiła wziąć amerykańska para Tara i Colin.

Sieć restauracji McDonald's wprowadziła nawet nietypową usługę, która dostępna jest na razie w Indonezji. Ten popularny fast-food oferuje catering dla tych par młodych, które nie będą chciały mieć w swoim weselnym menu tradycyjnych dań.

"McDonald's zapewnia też profesjonalną obsługę, która przygotuje i dostarczy zamówienie na wesele" – czytamy na rp.pl.

Źródło: dziendobry.tvn.pl / rp.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Inka Jabłońska

Kiedy nie wiesz, co jest dla Ciebie najważniejsze, posłuchaj głosu serca!

Malwina jest ciągle w rozjazdach. Archeologia to jej pasja, ale również sposób na nie do końca uporządkowane życie. Kiedy niespodziewanie dostaje zaproszenie na ślub...

Skomentuj artykuł

Najdziwniejsze miejsca, w których narzeczeni wzięli ślub. Jeden z nich odbył się pod wodą w Polsce
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.