Wzięli ślub w zalanym kościele. "Nie ma burzy ani powodzi, która przeszkodzi zakochanym"

Wzięli ślub w zalanym kościele. "Nie ma burzy ani powodzi, która przeszkodzi zakochanym"
Para wzięła ślub w zalanym kościele (fot. Facebook.com)
polsatnews.pl / tk

- Nie ma burzy ani powodzi, która przeszkodzi zakochanym ludziom – powiedziała Dianna Victoriano, która wyszła za mąż w zalanym przez tajfun kościele na Filipinach. Film z uroczystości robi furorę w internecie.

Tajfun Doksuri, który nawiedził niedawno Filipiny, spowodował liczne szkody i dotarł także do miejscowości pary młodych. Dla zakochanych nie stanowiło jednak problemu, że kościół, w którym się pobrali został zalany.

Para wzięła ślub w zalanym kościele

"Nagranie z uroczystości w kościele Barasoain w Malolos pokazuje gości i członków rodziny, którzy stoją po kostki w wodzie. Niektórzy, tak jak pan młody, mają założone kalosze" – czytamy na polsatnews.pl.

"Nie ma burzy ani powodzi, która przeszkodzi zakochanym"

- Nie miało znaczenia, że goście odmówili przybycia z powodu zaistniałej sytuacji. Ważne jest to, że chcieliśmy się pobrać, że byliśmy tam we dwoje i że nasze rodziny były z nami – powiedziała panna młoda.

- Nie ma burzy ani powodzi, która przeszkodzi zakochanym ludziom. Po prostu postanowiliśmy wziąć ślub, bez względu na wszystko – dodała Dianna.

W komentarzach pod filmem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy gratulowali parze młodej ich odważnej decyzji.

Źródło: polsatnews.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Inka Jabłońska

Zapach imbiru i kręta droga do miłości

Siostrom Dębińskim sypią się na głowę same katastrofy. Roksi zostaje uśmiercona w serialu, w którym gra główną rolę, i nie wie, co zrobić ze swoim życiem. Lucy wciąż...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Wzięli ślub w zalanym kościele. "Nie ma burzy ani powodzi, która przeszkodzi zakochanym"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.