Wzruszający ślub w gliwickim szpitalu. Takie ceremonie są rzadkością

Wzruszający ślub w gliwickim szpitalu. Takie ceremonie są rzadkością
Fot. Sandy Millar / unsplash.com / Facebook.com
Facebook.com / tk

W Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach miał miejsce niezwykły i wzruszający ślub. Dorota i Krzysztof, którzy są parą od 21 lat i mają 7-letniego syna, w obecności księdza powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Wzruszający ślub w szpitalu

Pani Dorota jest pacjentką Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi. Wraz z rodziną przechodzi ciężki czas, lecz ślub z pewnością był czymś, co sprawiło jej radość.

"Choroba onkologiczna prowadzi często do podjęcia ważnych życiowych decyzji, do zmian, przewartościowań, do realizacji tego, co było odkładane na później" – czytamy w facebook’owym wpisie Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach.

Placówka udostępniła również wyjątkowe zdjęcia ze ślubu Doroty i Krzysztofa. Widać na nich czułość i miłość jaką darzą się wzajemnie małżonkowie. Świetlica Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi, w której odbyła się ceremonia była wyjątkowo przystrojona. Nad łóżkiem panny młodej wisiały dwa gołębie trzymające dwa serca. Nie zabrakło także poczęstunku.

DEON.PL POLECA

Ślubu udzielił o. Bogdan Nieć, kapelan NIO, a w uroczystości wzięli również udział dr hab. n. med. Michał Jarząb, rodzina oraz przyjaciele pary młodej.

"Niech te wszystkie dobre emocje i gorące uczucia, jakie towarzyszyły Młodej Parze w dniu zaślubin będą trwałe i niezmiennie żywe. Pani Doroto, Panie Krzysztofie – przyjmijcie życzenia zdrowia, miłości, wzajemnego szacunku i wielu, wielu szczęśliwych lat wspólnej drogi" - napisali przedstawiciele szpitala.

Źródło: Facebook.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Wczytaj się w swoisty hymn ku czci boskiej i ludzkiej miłości.

Skoro łączy nas miłość czy potrzebny nam sakrament małżeństwa? Co zrobić, kiedy nasze relacje zaczynają być dalekie od ideału i wydaje się, że uczucie...

Skomentuj artykuł

Wzruszający ślub w gliwickim szpitalu. Takie ceremonie są rzadkością
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.