Podobają ci się nasze grafiki z cytatami? Teraz możesz powiesić je na ścianie

Podobają ci się nasze grafiki z cytatami? Teraz możesz powiesić je na ścianie
Logo źródła: WAM DEON.pl

Od lat inspirują, motywują i wzruszają czytelników DEON.pl. Każdego dnia - rano i wieczorem - zapalają nadzieję i skłaniają do refleksji. Są lajkowane i udostępniane przez setki użytkowników Facebooka, którzy bez nich nie wyobrażają sobie naszego profilu. Teraz nasze grafiki z cytatami mogą zagościć w waszych domach.

Wiemy, jak bardzo podobają się wam nasze grafiki z motywującymi myślami. My też je lubimy i czasem nawet drukujemy, żeby powiesić nad redakcyjnym biurkiem. No i kiedy patrzyliśmy na takie wydrukowane cytaty wpadliśmy na pomysł, że mogłyby idealnie pasować do waszych domów i mieszkań w formie plakatu premium.

Stworzyliśmy limitowaną edycję plakatów z cytatami do powieszenia na ścianie lub postawienia na półce. Możecie kupić je dla siebie lub dać w prezencie najbliżej osobie.

Zaprojektowaliśmy dziesięć wzorów. Trzy z nich utrzymane są w jasnej, kwiatowej stylistyce; pozostałe przedstawiają piękne krajobrazy. Wersje z ciemnymi ramkami rozjaśnia jasna obwoluta. Na każdym plakacie znajduje się inspirujący cytat, który - bez względu na to czy pijesz poranną kawę, czy relaksujesz się przy wieczornej lekturze - napełnia nadzieją lub mobilizuje do twórczych działań. Plakaty będą idealnie prezentować się zarówno w salonie, jak i w kuchni lub pokoju. Pasują do każdego wnętrza i świetnie komponują się z innymi ozdobami.

Ramka każdego plakatu wykonana jest w 100% w Polsce z wysokiej jakości materiałów, a nasz autorski plakat drukujemy na grubym, kredowym papierze, który prezentuje się naprawdę porządnie.

 

Jeśli podobają Ci się plakaty, odwiedź nasz sklep i wybierz wzór.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Podobają ci się nasze grafiki z cytatami? Teraz możesz powiesić je na ścianie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.