"Piękna, wzruszająca. Jak zawsze". Posłuchajcie tegorocznej Kolędy Ignacjańskiej

"Piękna, wzruszająca. Jak zawsze". Posłuchajcie tegorocznej Kolędy Ignacjańskiej
fot. Akademia Ignatianum w Krakowie / Facebook
Akademia Ignatianum w Krakowie / Facebook

Boże Narodzenie to nie tylko jeden dzień w roku. To symbol odnowienia, wejścia w nowy etap. Każdy z nas może odnaleźć wiele takich etapów w swoim codziennym życiu. Przykładem może być historia bohaterki świątecznego klipu Akademii Ignatianum.

Zagubiona studentka nie do końca wie, dokąd zmierza. Mijając ludzi, którzy mają jasno określone cele, traci wiarę w siebie i swoje możliwości. Jednak wokół niej są przyjaciele, którzy ją wspierają. Dzięki nim odnajduje sens życia. Obrona pracy magisterskiej jest tym momentem, kiedy może rozpocząć na nowo.

W twoim życiu być może też jest wiele takich etapów, które rozpoczynają się i kończą konkretnymi wydarzeniami. Nie zawsze potrafisz dostrzec te momenty. W trakcie drogi do celu możesz poczuć się zagubiony i stracić sens, ale pamiętaj "nie będziesz sam".

Czas w jakim żyjemy obecnie, tak trudny dla całego społeczeństwa, też jest pewnym etapem, jednak nie zapomnijmy o tym, że "Cud Narodzenia" na pewno się wydarzy.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
red. kard. Walter Kasper, George Augustin
23,03 zł
32,90 zł

Doświadczenie, które nas połączyło

Jak niegdyś z uczniami na drodze do Emaus, tak i w przyszłości Pan będzie z nami w drodze, obecny w swoim słowie i w łamaniu eucharystycznego chleba. Powie nam: „Nie bójcie...

Skomentuj artykuł

"Piękna, wzruszająca. Jak zawsze". Posłuchajcie tegorocznej Kolędy Ignacjańskiej
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.