Zaśpiewała hit z "Króla Lwa" i zachwyciła publiczność "Mam talent!". Zobacz występ, który przejdzie do historii

Zaśpiewała hit z "Króla Lwa" i zachwyciła publiczność "Mam talent!". Zobacz występ, który przejdzie do historii
fot. America's Got Talent / YouTube
America's Got Talent / YouTube / pk

Ta piosenka przyprawia o dreszcze i wzrusza do łez. Uczestniczka popularnego show zaśpiewała "Can You Feel The Love Tonight", doprowadzając widzów do eksplozji radości. "Musi zaśpiewać na Broadwayu" - piszą internauci.

Trudno w kilku słowach opisać to, co wydarzyło się w najnowszej edycji amerykańskiego "Mam talent!". Trzeba to zobaczyć! Wydaje się, że na doskonałość występu Tory Vagasy, 20-latki z Florydy, miało wpływ kilka czynników.

Po pierwsze, uczestniczka popularnego show postanowiła zaśpiewać utwór, który każdy z nas doskonale zna i który przywołuje na myśl bardzo pozytywne wspomnienia. Kto choć raz nie wzruszył się w czasie oglądania "Króla Lwa", niech pierwszy rzuci kamieniem.

Po drugie (i co bardziej istotne), Tory Vagasy zaprezentowała naprawdę wysoki poziom. Jej występ hipnotyzuje i sprawia, że ogląda się go z zapartym tchem. Napięcie rośnie z każdą chwilą aż do kulminacji, w której publiczność nie kryje zachwytu.

O tym, że występ Tory bardzo spodobał się widzom, świadczą komentarze pod filmem. "Musi zaśpiewać na Broadwayu", "Jej głos jest tak krystalicznie czysty i piękny. Niesamowity występ", "Elton John powinien usłyszeć tę interpretację! Pokochałby ją!" - to tylko niektóre z opinii. A jak wam podoba się występ Tory? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

 

Na początek jesieni, w dniach 23-30 września 2021 r., mamy dla was rabat do 40 proc. na publikacje WAM i MANDO oraz 15 proc. na książki innych wydawców. Wpisz kod: JESIEN21D

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Zaśpiewała hit z "Króla Lwa" i zachwyciła publiczność "Mam talent!". Zobacz występ, który przejdzie do historii
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.