Sprawdź jak brzmi kosmos. Unikalne nagranie z NASA

Sprawdź jak brzmi kosmos. Unikalne nagranie z NASA
(fot. shutterstock.com)
5 lat temu
ritekid / youtube.com / mc

Przebywając w otwartej przestrzeni kosmicznej nie usłyszymy własnego głosu. To jednak nie oznacza, że w kosmosie nie ma dźwięków.

Naukowcy agencji kosmicznej NASA na bieżąco rejestrują fale elektromagnetyczne i konwertują je do częstotliwości rozpoznawalnych dla ludzkiego mózgu. Wynik tej operacji jest oszałamiający! Posłuchajcie sami:

Dźwięków kosmosu posłuchać można także na żywo tutaj: www.radio-astronomy.net

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Sprawdź jak brzmi kosmos. Unikalne nagranie z NASA
Komentarze (2)
13 grudnia 2017, 22:52
Najwspanialszym dźwiękiem  jaki można uslyszeć w kosmosie jest płacz dziecka, które własnie przyszło na świat. Jest to absolutnie kosmiczne wydarzenie!
MN
Magda Nowak
13 grudnia 2017, 20:54
Trzeba by te dźwięki posprawdzać, bo na tej oraz innych grafikach NASA, po poddaniu obróbce odbić lustrzanych widać mnóstwo satanistycznych symboli: głowy kozłów, demonów oraz innych. Odnośnie tego obrazka, proszę sobie popatrzeć tutaj: [url=https://youtu.be/PdDZKxHnTtE]https://youtu.be/PdDZKxHnTtE [/url][url=https://youtu.be/PdDZKxHnTtE]https://4.bp.blogspot.com/-ZfP9xu7jAQo/WjGEwezO2ZI/AAAAAAAAG4c/583fddY5c9wiz8dYoOO5NlVbxcNS9zjLgCLcBGAs/s320/2b.jpg [/url][url=https://youtu.be/PdDZKxHnTtE]https://1.bp.blogspot.com/-XDAjAVghTZY/WjGEyFtAeII/AAAAAAAAG4o/mQC2mwEBkhYbNClx6I6DS3Z9hHuXL01WgCLcBGAs/s320/2f.jpg Nadal będziecie tacy zachwyceni?[/url]

Skomentuj artykuł

Sprawdź jak brzmi kosmos. Unikalne nagranie z NASA
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.