Sprawdź swoją wiedzę na temat różańca. Dwa pytania na pewno cię zaskoczą [QUIZ]

Sprawdź swoją wiedzę na temat różańca. Dwa pytania na pewno cię zaskoczą [QUIZ]
Fot. James Coleman / Unsplash

W jakie dni odmawia się tajemnice bolesne? Z ilu części składa się różaniec? Która część różańca jest "najmłodsza"? Jeśli wydaje ci się, że znasz odpowiedzi na te pytania, miej się na baczności. Z tym quizem mogą mieć problem nawet księża.

Październik to miesiąc różańca. Ta piękna modlitwa już od wieków pomaga nam w rozważaniu tajemnic naszego zbawienia. Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez odmówienia różańca. Mogłoby się wydawać, że wszystko o nim wiemy. Czy tak jest na pewno?

Quiz różańcowy. Sprawdź swoją wiedzę

Poniżej znajdziesz quiz, który sprawdzi twoją wiedzę na temat modlitwy różańcowej. Niektóre pytania mogą wydawać się łatwe, ale miej się na baczności, bo jest wśród nich również kilka sprytnych pułapek. Po zakończeniu testu dowiesz się, które odpowiedzi były poprawne i jaki wynik uzyskałeś. Aby sprawdzić wyniki, kliknij "Prześlij", wróć do początku strony, a następnie kliknij "Pokaż wyniki". Powodzenia!

DEON.PL POLECA

Aby sprawdzić wyniki, kliknij "Prześlij", wróć do początku strony, a następnie kliknij "Pokaż wyniki". Źródło fotografii: Unsplash

 

Kiedyś pilot wycieczek. Obecnie dziennikarz, podróżnik, bloger i obserwator świata. Od 10 lat redaktor DEON.pl. Uważa, że rzeczy materialne starzeją się i tracą na wartości, a radość z podróżowania jest ponadczasowa i bezcenna. Jego ulubionym kierunkiem jest północ, a dokładniej wszystko "w górę" od pięćdziesiątego równoleżnika. Od miast woli naturę, najlepiej oglądaną z okna pociągu. Interesuje się również historią, psychologią i duchowością. Lubi latać dronem i wędrować po górach. Prowadzi autorskiego bloga Mapa bezdroży

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa

Modlitwa, która zmienia życie. Krok po kroku.

Jeśli należysz do osób, które słyszały o Nowennie pompejańskiej, ale jeszcze jej nie odmawiały, najwyższa pora to zmienić.

Pompejanka jest zbiorem świadectw o cudach, nawróceniach i sytuacjach, które...

Skomentuj artykuł

Sprawdź swoją wiedzę na temat różańca. Dwa pytania na pewno cię zaskoczą [QUIZ]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.