„The Chosen” ogłasza premierę kinową czwartego sezonu

„The Chosen” ogłasza premierę kinową czwartego sezonu
Jonathan Roumie wcielił się w postać Jezusa (Fot. Yutube/The Chosen)
catholicnewsagency.com/dm

Po raz pierwszy cały czwarty sezon popularnego chrześcijańskiego serialu „The Chosen” zostanie pokazany w kinach przed premierą w serwisach streamingowych.

Ta informacja została przekazana fanom zgromadzonym na pierwszej w historii konferencji „The Chosen Insiders Conference”, która odbyła się w Dallas w dniach 14-15 października.

Premiera czwartego sezonu w kinach rozpocznie się 1 lutego 2024 roku od 1 do 3 odcinka. Odcinki 4-6 będą emitowane od 15 lutego, a odcinki 7-8 od 29 lutego. Dystrybucją sezonu zajmie się Fathom Events w USA i Kanadzie. 

Premierowe odcinki będą także emitowane w kinach w Ameryce Łacińskiej, Wielkiej Brytanii, Polsce, Australii i Nowej Zelandii za pośrednictwem różnych dystrybutorów.

DEON.PL POLECA

Do premierze w kinach film w aplikacji 

Po zakończeniu pełnego sezonu w kinach czwarty sezon zadebiutuje na platformach streamingowych, w tym w aplikacji Chosen, a także w telewizji.

W ubiegłym roku widzowie mieli okazję obejrzeć w kinach premierę i finał trzeciego sezonu.

- Po obejrzeniu odcinków czwartego sezonu wiedzieliśmy, że wyrządzimy naszym fanom krzywdę, jeśli odmówimy im szansy zobaczenia ich wszystkich na dużym ekranie z innymi, z którymi będą mogli się śmiać i płakać - powiedział Dallas Jenkins, twórca i reżyser filmu.

Zwiastun czwartego sezonu

Niedawno zaprezentowany zwiastun czwartego sezonu przedstawia różne sceny biblijne, w tym Jana Chrzciciela prowadzonego na egzekucję, a także Marię Magdalenę zaglądającą do pustego grobowca.

„The Chosen”, pierwotnie finansowany przez społeczność, jest jednym z najczęściej oglądanych filmów na świecie. Osiągnął ponad 600 mln wyświetleń odcinków łącznie i ma ponad 10 milionów obserwujących w mediach społecznościowych.

Według twórców jest także na dobrej drodze, aby stać się najczęściej tłumaczonym serialem w historii. Pierwsze trzy sezony będą wkrótce dostępne w 50 językach, a planowane jest dodanie napisów do ponad 600.

catholicnewsagency.com/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

„The Chosen” ogłasza premierę kinową czwartego sezonu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.