Transmisja LIVE z Koncertu Jednego Serca Jednego Ducha. Zapraszamy do wspólnej modlitwy [WIDEO]

Transmisja LIVE z Koncertu Jednego Serca Jednego Ducha. Zapraszamy do wspólnej modlitwy [WIDEO]
Fot. Jednego Serca Jednego Ducha / YouTube
Jednego Serca Jednego Ducha / YouTube

Jeśli nie mogliście przyjechać do Rzeszowa na XXII Koncert Jednego Serca Jednego Ducha, zapraszamy was do obejrzenia transmisji LIVE, która rozpoczyna się w Boże Ciało o godzinie 19:00. Park Sybiraków ponownie wypełniły tysiące wiernych, którzy zebrali się, by wspólnie uwielbiać Boga.

Transmisja LIVE z XXII Koncertu Jednego Serca Jednego Ducha:

Czym jest Koncert Jednego Serca Jednego Ducha?

Pomysłodawcą tej wieloletniej inicjatywy jest perkusista zespołu Skaldowie - Jan Budziaszek, który pierwszą edycję koncertu nazwał "koncertem swojego życia". Od 2003 roku Park Sybiraków jest wypełniany po brzegi tysiącami wiernych: z Rzeszowa, Podkarpacia z różnych regionów Polski, a także spoza granic naszego kraju, którzy pragną wielbić Boga poprzez śpiew, taniec i wspólną zabawę. Za kierownictwo muzyczne koncertu niezmiennie każdego roku odpowiada Marcin Pospieszalski, a opiekunami duchowymi Rodziny Jednego Serca Jednego Ducha są ks. Andrzej Cypryś i ks. Mariusz Mik. Koncert jest transmitowany w Telewizji Trwam, a od 2011 roku możemy uczestniczyć w wydarzeniu on-line za pomocą platform internetowych.

Próby chóru do tegorocznej edycji Koncertu rozpoczęły się końcem ubiegłego miesiąca. Wspólny śpiew i wielbienie animuje orkiestra i chór Jednego Serca Jednego Ducha oraz Jan Budziaszek, Hubert Kowalski, Beata Bednarz, Małgorzata Komorowska, NEW LIFE’M: Marcin Pospieszalski, Joachim Mencel, Robert Cudzich, Piotr Jankowski, Barbara Pospieszalska, Dorota Zaziąbło, Stan Fortuna, s. Anna Bałchan, Agnieszka Cudzich, Piotr Cudzich, Leopold Twardowski, Łukasz Kluczniak, Paweł Dusza, Katarzyna Bogusz, Justyna Kopiszka, Marcin Spenner, Gabriela i Wojciech Gąsiorowie, Piotr Łukaszewski, Mikołaj Pospieszalski, Nikodem Pospieszalski, Kamil Cudzich, Daniel Pomorski, Józef Zatwarnicki, Tomas Celis Sanchez, Adeb Chamoun, Wassim Ibrahim Zespoł Sezon na Czereśnie i goście.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Przemysław Gwadera SJ

Możesz żyć spokojnie

Czujesz się zmęczony, przeładowany informacjami, a przez to pełen niepokoju i wewnętrznego chaosu? Dociera do ciebie mnóstwo bodźców, które cię przytłaczają? Tęsknisz za chwilą zatrzymania i głębokiego oddechu? Marzysz o ciszy i...

Skomentuj artykuł

Transmisja LIVE z Koncertu Jednego Serca Jednego Ducha. Zapraszamy do wspólnej modlitwy [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.