Znana hollywoodzka aktorka przeczytała całą Biblię. „Gorąco polecam to zrobić”

Znana hollywoodzka aktorka przeczytała całą Biblię. „Gorąco polecam to zrobić”
Aktorka Patricia Heaton (fot. The Late Show with Stephen Colbert / YouTube.com)
aciprensa.com / tk

Znana hollywoodzka aktorka, zdobywczyni nagrody Emmy za rolę w serialu „Wszyscy kochają Raymonda” Patricia Heaton ogłosiła 18 grudnia, że skończyła czytać całą Biblię. Artystka zachęciła, aby każdy zrobił to samo.

- Rok temu zdecydowałam, że  po raz pierwszy w życiu przeczytam całą Biblię. Dzisiaj udało mi się to osiągnąć – powiedziała Heaton w filmie, który opublikowała na Twitterze.

DEON.PL POLECA

Aktorka pokazała w nagraniu dwie zniszczone od używania kartki papieru, na których zapisywała każdy przeczytany fragment Biblii.

Aktorka Patricia Heaton po przeczytaniu Biblii

Patricia Heaton podzieliła się z internautami tym, jak wyglądało jej czytanie Pisma Świętego. – Bywały dni, kiedy przeglądałam na oczy odkrywając rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia – przyznała aktorka i dodała: „Zapisałam wszystkie imiona, jakimi Bóg nazywany jest w Biblii”.

64-latka wyznała, że czytanie Pisma Świętego było „bardzo dobre” oraz, że to świetny sposób na rozpoczęcie dnia. Artystka poleciła przeczytanie całej Biblii, tak jak zrobiła to ona.

Źródło: aciprensa.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Danuta Piekarz

365 razy na kartach Biblii Pan Bóg powtarza "Nie lękaj się"

Pismo Święte to księga pełna bohaterów takich jak my, doświadczających strachu i radości, smutku i obaw, także w relacji do Boga. Czym jest tak naprawdę...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Znana hollywoodzka aktorka przeczytała całą Biblię. „Gorąco polecam to zrobić”
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.