Zobacz, jak zakonnica nokautuje ekoaktywistę."Powinna grać w rugby"

Zobacz, jak zakonnica nokautuje ekoaktywistę."Powinna grać w rugby"
Zakonnica nokautuje ekoaktywistę. Fot. Léo Chapuis / X
Léo Chapuis / X / pk

Zobacz nagranie, na którym niepozorna siostra zakonna powala ekologa blokującego budowę ośrodka religijnego. Film spotkał się ze skrajnymi opiniami.

Do sieci wyciekł film przedstawiający niecodzienną sytuację we francuskim departamencie Ardèche. Widać na nim, jak drobnej postury zakonnica powala wyższego od niej mężczyznę, gdy ten próbuje przeszkodzić w budowie ośrodka religijnego. O sytuacji poinformował na platformie X Léo Chapuis, który opublikował nagranie.

Francuska zakonnica nokautuje ekoaktywistę

Siostra, choć niepozorna, wykazała się niezwykłą zwinnością, refleksem i sprytem. W mgnieniu oka powaliła na ziemię ekoaktywistę, który - razem z nią - wylądował w błocie. O ile z twarzy siostry nie zniknęło skupienie, mina mężczyzny od początku do końca zdradzała dezorientację.

Film spotkał się z różnymi - mniej lub bardziej przychylnymi - opiniami. Colm Flynn, który udostępnił nagranie, napisał, że "Francuska drużyna rugby powinna ją (siostrę - przyp. red.) zatrudnić". Z kolei jeden z użytkowników platformy X podkreślił, że zachowanie zakonnicy jest "mało katolickie". A co wy o tym myślicie?

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Zobacz, jak zakonnica nokautuje ekoaktywistę."Powinna grać w rugby"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.