Wyeliminowana w ostatniej szesnastce igrzysk olimpijskich z turnieju indywidualnego szablistek Egipcjanka Nada Hafez ujawniła w mediach społecznościowych, że jest w siódmym miesiącu ciąży.
"Piszę ten post, aby powiedzieć, że przepełnia mnie duma z powodu zapewnienia sobie miejsca w 1/8 finału!" - napisała na swoim Instagramie.
Egipcjanka w 1/8 finału przegrała 7:15 z Koreanką Hayoung Jeon. Rywalizacja zakończyła się francuskim dubletem, a tytuł trafił do Manon Apithy-Brunet.
"W rzeczywistości było nas troje"
26-etnia Hafez napisała na Instagramie, że walka na szermierczej planszy tym razem nie ograniczyła się do dwóch osób. "W rzeczywistości było nas troje. Byłam ja, moja rywalka i moje jeszcze nienarodzone dziecko" - wyznała Hafez.
DEON.PL POLECA
„Człowiek kocha i to właśnie odróżnia go od wszystkich innych bytów skończonych, jeśli nawet nie od aniołów. Człowiek nie określa siebie ani przez logos, ani przez bycie samo w sobie, lecz przez to, że kocha (lub nienawidzi), czy tego chce, czy nie. W tym świecie tylko człowiek kocha, gdyż zwierzęta i komputery potrafią myśleć na swój sposób równie dobrze, a nawet lepiej niż on; nie można jednak powiedzieć, że kochają.” (Jean-Luc Marion, Fenomen erotyczny)
"Moje dziecko i ja mieliśmy sporo wyzwań, zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych. Ciążowy rollercoaster sam w sobie jest trudna, ale walka o utrzymanie równowagi między życiem a sportem była po prostu wyczerpująca, niezależnie od tego, jak bardzo była tego warta" - napisała szczerze.
Podziękowała też za wsparcie swojemu mężowi i rodzinie. "Obdarzyli mnie zaufaniem i mogłam zajść tak daleko" - podsumowała swój post.
PAP / Instagram / mł
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Skomentuj artykuł