Brudziński na czele. PiS szykuje się do wyborów

Brudziński na czele. PiS szykuje się do wyborów
(fot. PAP/Andrzej Hrechorowicz)
"Gazeta Polska Codziennie" / PAP / drr

W Prawie i Sprawiedliwości powstał specjalny zespół, który ma przygotować strategię i zręby programu wyborczego. Na jego czele stanął Joachim Brudziński - ustaliła "Gazeta Polska Codziennie".

Brudziński proszony o potwierdzenie tych doniesień odpowiada - jak stwierdza "GPC" - tonem niepozostawiającym złudzeń: - Jestem szefem Komitetu Wykonawczego PiS.

Polityk PiS nie chce też ujawnić szczegółów przygotowań do kampanii. - Proszę ode mnie nie oczekiwać, że otworzę się przed naszym przeciwnikiem jak drzwi do stodoły - podkreśla.

Według ustaleń "GPC" Brudzińskiego wspomagają m.in. szef klubu PiS Adam Hofman oraz młodzi parlamentarzyści Adam Rogacki i Mariusz Antoni Kamiński.

DEON.PL POLECA

W ocenie Filipa Musiała, politologa z krakowskiego Ośrodka Myśli Politycznej, na przygotowania do wyborów nie jest za wcześnie. Jak podkreśla, w czasie Euro 2012 opadną emocje polityczne, co można wykorzystać na prace koncepcyjne.

Zdaniem Musiała po zakończeniu piłkarskiej imprezy będzie dobry moment na start spójnej kampanii medialnej. Wówczas też PiS wykorzysta w swoich działaniach niepowodzenia rządu podczas przygotowania Euro 2012.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Brudziński na czele. PiS szykuje się do wyborów
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.