Gdańsk: awaryjne lądowanie samolotu na lotnisku; nikomu nic się stało

Gdańsk: awaryjne lądowanie samolotu na lotnisku; nikomu nic się stało
(fot. depositphotos.com)
PAP / ml

Na gdańskim lotnisku awaryjnie lądowała cessna z trzema osobami na pokładzie. Przyczyną była rozszczelniona kabina. Lądowanie odbyło się bez problemów. Nikomu nic się nie stało.

Jak powiedziała PAP we wtorek rzeczniczka prasowa Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku Agnieszka Michajłow, po godz. 13 kontrolerzy wieży kontroli lotów na gdańskim lotnisku otrzymali prośbę o możliwość awaryjnego lądowania.

"Na lotnisku doszło do awaryjnego lądowania samolotu cessna z trzema osobami na pokładzie, w tym dwoje z załogi. Samolot leciał z Moskwy do Niemiec i nad Gdańskiem jego pilot zgłosił problem związany z rozszczelnioną kabiną" - dodała Agnieszka Michajłow.

Na lotnisko w Gdańsku Rębiechowie zostało wysłanych kilka wozów strażackich, ale interwencja ratowników nie była konieczna, bo samolot bezpiecznie wylądował.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wojciech Bonowicz

Pierwsza pełna biografia księdza Józefa Tischnera.
Jest to nie tylko oparta na faktach, rzetelna relacja o życiu i kształtowaniu się wybitnego filozofa, ale przede wszystkim pasjonujący reportaż biograficzny, którego autor dociera do najbardziej zaskakujących...

Skomentuj artykuł

Gdańsk: awaryjne lądowanie samolotu na lotnisku; nikomu nic się stało
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.