Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Dnia Matki

Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Dnia Matki
(fot. PAP/Łukasz Gągulski)
PAP / jb

Para prezydencka złożyła "najlepsze życzenia i gratulacje" wszystkim mamom z okazji ich święta przypadającego w niedzielę.

"Aby wśród codziennych starań o dom i rodzinę - starań, które łączą Panie niejednokrotnie z pracą zawodową - nigdy nie brakło potrzebnych sił"- napisali w liście Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.

"Życzymy Paniom pogody ducha i uśmiechu. Oby jak najwięcej było chwil, w których szczęście, uśmiech i wdzięczność dzieci będą dla wszystkich Mam nagrodą za troskę i dopełnieniem radości macierzyństwa" - napisał prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą.

"Życzymy także, aby wśród codziennych starań o dom i rodzinę - starań, które łączą Panie niejednokrotnie z pracą zawodową - nigdy nie brakło potrzebnych sił, pomocnych dłoni oraz tak ważnych chwil odpoczynku" - dodali.

Para prezydencka wyraziła nadzieję i oczekiwanie, że "wytrwałość, oddanie i zapobiegliwość, z jakimi codziennie troszczą się Panie o swoje dzieci, będą się zawsze spotykały z należnym szacunkiem".

"Dziękujemy za codzienny trud i za starania o to, żeby wszystkie dzieci były w przyszłości dobrymi ludźmi i dobrymi obywatelami. Bo przecież to w domu uczymy się najpierw, że wzajemna życzliwość, zgoda i uczynność budują wokół nas lepszy, bardziej przyjazny i sprawiedliwy świat" - napisał prezydent wraz z pierwszą damą.

"Niech dzisiejszy dzień będzie dla Pań prawdziwym świętem, czasem radosnych spotkań, dobrych rozmów i miłych gestów - ofiarowanych Paniom wyrazów miłości i przywiązania" - podkreśliła w liście para prezydencka.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Dnia Matki
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.