"Rzeczpospolita": Alternatywne państwo PiS

"Rzeczpospolita": Alternatywne państwo PiS
(fot. pis.org.pl)
PAP / psd

PiS i eksperci z prawicowych think tanków ruszają z ofensywą programową. Partia Jarosława Kaczyńskiego będzie chciała dotrzeć do społeczeństwa z własną wizją gospodarki, prowadzenia polityki międzynarodowej czy bezpieczeństwa - donosi "Rzeczpospolita".

Wiosenną ofensywę rozpocznie 10 kwietnia kongres "Polska Wielki Projekt" organizowany przez polityków PiS i ekspertów, m.in. z Instytutu Sobieskiego oraz krakowskiego Ośrodka Myśli Politycznej. Podczas kongresu zostanie przedstawiony raport Instytutu - "Katastrofa smoleńska. Bilans dwóch lat".

DEON.PL POLECA

Tego samego dnia też w stolicy eksperci będą dyskutować o bezpieczeństwie. Z kolei 16 kwietnia w Krakowie bliscy PiS eksperci poprowadzą dwa panele nt. wizji prowadzenia polityki zagranicznej.

PiS zapowiada, że to dopiero początek ofensywy programowej. W kolejnych miesiącach chce organizować podobne eksperckie panele i spotkania w innych województwach oraz dyskusje z posłami i naukowcami.

- Finalizujemy przygotowania do zakrojonej na większą skalę kampanii. Będziemy chcieli, omijając również główne media, dotrzeć bezpośrednio do Polaków w wielu regionach - mówi poseł PiS Jacek Sasin.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

"Rzeczpospolita": Alternatywne państwo PiS
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.