Samochód Chucka Norrisa wystawiony na licytację WOŚP

Samochód Chucka Norrisa wystawiony na licytację WOŚP
allegro.pl/WOŚP
6 miesięcy temu
allegro.pl / ps

To wyjątkowe auto na licytację przekazali bracia Collins. Ich projekt potwierdził sam Chuck Norris.

"Replika serialowego Walker Texas Ranger Truck czyli Dodge Ram 1500, którym funkcjonariusz Cordell Walker (przyp. red. postać, w którą wcielił się Chuck Norris) poruszał się po bezdrożach stanu Teksas. Dziś Bracia Collins oraz firma JUAN wspólnymi siłami przywracają samochód do służby. Gramy w słusznym celu: dla 29. Finału WOŚP - dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy" - czytamy na stronie aukcji. 

Dowiadujemy się także, że Bracia Collins poddali samochód renowacji oraz modyfikacjom, które w opinii samego Chucka Norrisa odpowiadają jego dzisiejszym potrzebom, w efekcie czego w aucie pojawił się nowoczesny i potężny system multimedialny. "W samochodzie nie mogło zabraknąć także unikatowych dodatków takich jak oryginalny scenariusz jednego z odcinków serialu czy wyjątkowe zdjęcie z podpisem Chucka, których wkomponowaniem we wnętrze pojazdu zajęli się specjaliści z firmy JUAN. Skrzynia umiejscowiona na tylnym rzędzie siedzeń została zaprojektowana z myślą o ewentualnym demontażu, tak aby w razie potrzeby mogła zdobić również dowolne wnętrze" - piszą pomysłodawcy tej wyjątkowej licytacji. 

Samochód można wylicytować tutaj: allegro.pl/oferta/samochod-chucka-norrisa-od-braci-collins

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Dominika Dudek, Maria Mazurek
27,93 zł
39,90 zł

Co kryje się w naszej głowie?

Profesor Dominika Dudek łamie panujące tabu – nie obawia się wskazać różnic między umysłami kobiety i mężczyzny, a także spojrzeć na chorobę jako na źródło inspiracji. Odkrywa tajniki pracy...

Skomentuj artykuł

Samochód Chucka Norrisa wystawiony na licytację WOŚP
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.