Samochód wpadł do zalewu. Nie żyją cztery osoby

Samochód wpadł do zalewu. Nie żyją cztery osoby
(fot. PAP/Marcin Bielecki)
9 miesięcy temu
PAP / Polsat News / df

Jak podaje rzeczniczka komendy w Kamieniu Pomorskim, autem podróżowało dwoje dorosłych i dwoje dzieci. W pojeździe był także pies.

- Ciała czterech osób, w tym dwojga dzieci, wydobyto z samochodu, który wpadł do wody w Dziwnowie – poinformowała PAP w niedzielę p.o. oficer prasowa KPP w Kamieniu Pomorskim st. post. Katarzyna Jasion.

"Była to kobieta, mężczyzna, dwoje dzieci i pies. Czynności prowadzi teraz prokuratura. Będzie też badać przyczyny zdarzenia" – powiedziała policjantka.

Znalezione ciała należały do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego spoza powiatu kamieńskiego: 38-letniej kobiety i 41-letniego mężczyzny oraz dzieci w wieku 7 i 3 lat. W pojeździe był także pies.

Jak podało Polsat News, powołując się na rzeczniczkę komendy w Kamieniu Pomorskim, do zdarzenia doszło około 12:30 w niedzielę. Samochód osobowy miał wyjechać z ulicy Szosowej, a następnie przeciąć ulicę Wybrzeże Kościuszkowskie, przejechać przez teren wyłączony z ruchu i wpaść do wody. Przyczyny tragedii nie są znane.

W akcji ratunkowej brała udział policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe i Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa. 

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Brat Marek z Taizé, Piotr Żyłka
30,03 zł
42,90 zł

Spotkaj Boga w ciszy i prostocie

Mała, burgundzka wioska. Skromne zabudowania. Cisza. Spokój. Kontemplacja i modlitwa. To właśnie tu, od ponad siedemdziesięciu lat, przyjeżdżają tysiące młodych ludzi. Czego szukają? Co pragną zmienić? Dlaczego, nawet po...

Skomentuj artykuł

Samochód wpadł do zalewu. Nie żyją cztery osoby
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.