Ivanka Trump przyznała, że zdarza jej się nie zgadzać z ojcem

Ivanka Trump przyznała, że zdarza jej się nie zgadzać z ojcem
(fot. shutterstock.com)
PAP / ml

Ivanka Trump przyznała w poniedziałkowym wywiadzie dla stacji Fox News, że zdarza jej się nie zgadzać z ojcem, Donaldem Trumpem. Jego dotychczasową pracę jako prezydenta USA oceniła na najwyższy z możliwych w amerykańskich szkołach stopni - "A".

Ivanka dodała, że fakt, iż nie zgadzają się co do niektórych kwestii, przynosi pozytywne rezultaty.

"On mi ufa i jest bardzo szczery co do moich poglądów i opinii. Nie mam żadnych ukrytych zamiarów. Jasno przedstawiam, jakie jest moje zdanie na temat poszczególnych zagadnień. Oferuję prezydentowi szczerą i otwartą informację zwrotną, więc czasami się zgadzamy, a czasami nie" - powiedziała córka prezydenta.

Ivanka zaprzeczyła również doniesieniom "Us Weekly", który cytując córkę szefa państwa i źródła z jej otoczenia podawał, że nie zgadzała się z ojcem w sprawie tego, czy USA powinny wycofać się z paryskiej umowy klimatycznej.

DEON.PL POLECA

"Nigdy nie rozmawiałam z tą gazetą i nie miałam pojęcia, że powstaje taki artykuł do momentu, gdy został opublikowany. Uważam natomiast, że jest to normalne, że poszczególne osoby nie zgadzają się w 100 proc. na każdy temat" - skomentowała.

"Zostawia politykę innym, chcę zająć się innymi problemami, które są bliskie mojemu sercu" - dodała Ivanka.

Córka prezydenta jest zatrudniona w Białym Domu jako doradczyni szefa państwa, ale za swoją pracę nie pobiera wynagrodzenia.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Ivanka Trump przyznała, że zdarza jej się nie zgadzać z ojcem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.