"Modlitwa" w wykonaniu gwiazd podbija internet. Utwór obejrzano ponad 6 milionów razy!

"Modlitwa" w wykonaniu gwiazd podbija internet. Utwór obejrzano ponad 6 milionów razy!
(fot. youtube.com)
youtube.com / pp

Lady Gaga, Andrea Bocelli, Celine Dion, John Legend i pianista Lang Lang wykonali wspólnie piosenkę "The Prayer" podczas koncertu "One World: Together at Home" zorganizowanego na rzecz lekarzy walczących z koronawirusem.

Internauci obejrzeli występ gwiazd już ponad 6 milionów razy. Z każdą minutą ta liczba rośnie. Nie da się ukryć, że to własnie ten numer okazał się największym hitem koncertu. W oryginale piosenkę "The Prayer" nagrali w latach 90. Andrei Bocelli i Celine Dion. W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia postanowili zaśpiewać ją w towarzystwie innych gwiazd. 

Koncert "One World: Together at Home" został zorganizowany jako wyraz wdzięczności dla lekarzy i wszystkich pracowników służb medycznych, którzy w ostatnich tygodniach walczą z koronawirusem. 

W trakcie koncertu prowadzono także zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem Udało się zebrać prawie 130 milionów dolarów.

W trakcie koncertu można było usłyszeć takie gwiazdy jak Billie Eilish, Taylor Swift, Shawn Mendes, Jennifer Lopez, Elton John czy Alicia Keys.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Dominika Dudek, Maria Mazurek

Co kryje się w naszej głowie?

Profesor Dominika Dudek łamie panujące tabu – nie obawia się wskazać różnic między umysłami kobiety i mężczyzny, a także spojrzeć na chorobę jako na źródło inspiracji. Odkrywa tajniki pracy...

Skomentuj artykuł

"Modlitwa" w wykonaniu gwiazd podbija internet. Utwór obejrzano ponad 6 milionów razy!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.