Plaster Miodu: ryba w imbirze

Plaster Miodu: ryba w imbirze
(fot. shutterstock.com)
4 lata temu
Logo źródła: Langusta na palmie Adam Szustak OP

Kiedy patrze na siebie i na moich braci i siostry Kościele to widzę, że mamy jakąś fascynującą manie tego, żeby obrzucać się na wzajem oskarżeniami, wyklęciami i potępieniami...

[-pm.13.ryba.w.imbirze.mp3-]

Wszystkie kazania

i konferencje

o. Adama Szustaka

znajdziesz na profilu

"Langusta na palmie"

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Plaster Miodu: ryba w imbirze
Komentarze (3)
Ewa Torres-Stronczak
Ewa Torres-Stronczak
12 grudnia 2014, 15:11
Dolaczam sie do podziekowan, i forma i tresc bardzo mi odpowiadaja. Dodam, ze jesli nawet Ojciec sie czasem pomyli czy jakos zapedzi to mnie to w ogole nie przeszkadza. Mysle, ze ten kto slucha rekolekcji z glebokiej i wewnetrznej potrzeby nawrocenia sie to wyczuwa istote sprawy i wie, ze w tych Ojca zwyklych i ludzkich pomylkach nie ma zlej woli, za to przebija ogromna chec podzielenia sie miloscia, takze wspieram Ojca modlitwa. To co Ojciec robi to jest naprawde fantastyczne, a dla mnie osobiscie bardzo pomocne. Bardzo dziekuje.
A
Ania
12 grudnia 2014, 10:22
I ja dziękuję. Nie wiem, czy Ojciec Adam to przeczyta. Raczej nie, ponieważ cały Adwent głosi rekolekcje, spowiada, ale Plaster Miodu to rekolekcje wyjątkowe i dokładnie dla mnie na ten moment życia.
I
ikar
12 grudnia 2014, 09:48
Dziękuję Ojcze Adamie za Plaster. To najlepsze lekarstwo w najgorszym dla mnie momencie życia. Właśnie takie rekolekcje - noc, wspólna modlitwa, gorąca herbata z miodem, Słowo Boże, kojący głos Ojca Adama. Dobry wieczór, Szczęść Boże, dzień doby. Ciągle mi mało.

Skomentuj artykuł

Plaster Miodu: ryba w imbirze
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.