Wiesz, jaką obietnicę Bóg ma specjalnie dla ciebie?

Wiesz, jaką obietnicę Bóg ma specjalnie dla ciebie?

Pierwszy odcinek serii przygotowanej przez Romana Groszewskiego SJ. Jezuita szuka odblasków obecności Boga w utworze zespołu Coldplay "A Sky Full of Stars". Zapraszamy w piękną podróż. Dołączysz?

Abraham usłyszał: jeżeli Mi zaufasz, Twoje potomstwo będzie tak liczne jak te gwiazdy. Bóg dotrzymał słowa. A ty czego pragniesz? Za czym tęsknisz? On dla Ciebie też przygotował coś wyjątkowego.

Sen Jakubowy. Odnaleźć Boga w popkulturze to seria przygotowana przez ojca Romka Groszewskiego SJ. Czy jest możliwe znaleźć Boga w popkulturze? Czy jest możliwe zobaczyć ślad jego obecności w piosenkach, które zupełnie nie mówią o tym kim On jest? Ojciec Romek wierzy, że jest to możliwe i zaprasza Was w piękną i subtelną podróż w poszukiwaniu Jego śladów.

DEON.PL POLECA

Od września 2013 roku, pracuje w Szkole Podstawowej nr 69 jako nauczyciel religii oraz kontynuuje studia teologiczne z zakresu teologii biblijnej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jest także duszpasterzem wspólnoty ewangelizacyjnej DOM oraz duszpasterzem akademickim.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mark E. Thibodeaux SJ

W każdej sytuacji, czy to zwyczajnego dnia, czy w chwili podejmowania ważnej decyzji, w głowie i sercu słyszysz wiele głosów proponujących ci różne działania lub reakcje. Ignacjańska metoda rozeznawania uczy, jak dostroić swoje duchowe zmysły,...

Skomentuj artykuł

Wiesz, jaką obietnicę Bóg ma specjalnie dla ciebie?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.