5 pomysłów na randkę w domu

5 pomysłów na randkę w domu
(fot. archiwum prywatne Karoliny i Macieja Piechów)
1 rok temu
Logo źródła: DEON TV Karolina i Maciej Piechowie

Jesteśmy zamknięci w domach, przebywamy ze sobą cały czas. Mogłoby się wydawać, że to sprzyja budowaniu bliskości, ale co jeśli tak nie jest? Posłuchajcie, jak zorganizować w domu randkę, która może być niezapomnianą grą wstępną.

W poprzednich odcinkach z cyklu "Boski seks" Karolina i Maciej Piechowie mówili o tym, czy seks jest najważniejszy w małżeństwieczy może być grzechem  oraz czy warto modlić się przed seksem.

- To, że jesteśmy w domu i nie możemy nigdzie wyjść, to nie znaczy, że nie możemy randkować - przekonują. 

Poznajcie odpowiedzi na pytania, jak budować miłość w czasach epidemii i co zrobić, żeby seks był z powrotem dla nas atrakcyjny.

Siedzicie w małym mieszkaniu z dziećmi dzień w dzień? Już zapomnieliście o seksie? Nie wiecie, co zrobić, żeby Wasza relacja odzyskała ogień? Macie pytania dotyczące seksu, o których nie wiecie z kim porozmawiać? Nie wahajcie się, piszcie pytania w komentarzach, a Karolina i Maciek postarają się na nie odpowiedzieć. To dzięki Wam powstaną odcinki z odpowiedziami na pytania.

Karolina i Maciej Piechowie - absolwenci dziennikarstwa i nauk o rodzinie. Na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić! Twórcy portalu Szczęśliwa Rodzina i plakatu ze zdrapką dla par #100naszychRANDEK.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wacław Królikowski SJ, Agnieszka Odrowąż-Pieniążek
17,43 zł
24,90 zł

Powołanie do miłości to podstawowe i wieczne powołanie każdego człowieka. Bóg bowiem stworzył człowieka „na swój obraz, na obraz Boży go stworzył” (Rdz 1,27), powołując go do relacji miłości, ponieważ „Bóg jest miłością” (1 J...

Skomentuj artykuł

5 pomysłów na randkę w domu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.