Dlaczego warto poczekać z seksem do ślubu? [WYŚLIJ SWOJE ŚWIADECTWO]

Dlaczego warto poczekać z seksem do ślubu? [WYŚLIJ SWOJE ŚWIADECTWO]
Fot. cody-black / Unsplash
Redakcja DEON.pl

Dla wielu par "czystość przedmałżeńska" brzmi jak archaiczny frazes. Jeśli ten temat jest dla Was ważny i czujecie, że powinniście się nim podzielić, nie czekajcie. Idźcie za głosem Ducha i pomóżcie innym, wysyłając Wasze świadectwo.

O co dokładnie chodzi? Chcemy Was zaprosić do złożenia świadectwa, że miłość i wierność ma sens. Że ma sens, aż do takiego stopnia, że warto poczekać z oddaniem całego siebie ukochanej osobie do ślubu. Mówiąc krótko, prosimy Was o przesłanie świadectw, które będą odpowiedzią na pytanie: "Dlaczego z seksem warto poczekać do ślubu?".

Bardzo zależy nam na wspólnych świadectwach małżeństw, które mogą być przykładem dla wszystkich. Chcielibyśmy też oddać głos parom, które jeszcze się nie pobrały, ale postanowiły, że wytrwają w czystości do zawarcia małżeństwa.

Świadectwa opublikujemy na DEON.pl, a jeśli będzie ich bardzo dużo, to może nawet zrobimy razem książkę. Odważni mogą się podpisywać imieniem i nazwiskiem, mniej odważni - samym imieniem albo nickiem.

DEON.PL POLECA

Nie chowajcie dla siebie swojej miłości. Miłością trzeba się dzielić! Aby wysłać nam swoje świadectwo, należy wypełnić poniższy formularz:

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Dlaczego warto poczekać z seksem do ślubu? [WYŚLIJ SWOJE ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.