Pan Jezus powiedział o tej modlitwie: nie ma skuteczniejszej nowenny od tej

Pan Jezus powiedział o tej modlitwie: nie ma skuteczniejszej nowenny od tej
(fot. pixabay)

Ta modlitwa składa się tylko z 10 słów, ale czyni niewiarygodne cuda. Koniecznie ją poznaj.

"Inne twoje modlitwy nie mają takiej wagi, jak ten akt pełnego ufności oddania się Mnie - zapamiętaj to sobie dobrze. Nie ma skuteczniejszej "nowenny" od tej: "Och Jezu, oddaję się Tobie, troszcz się o mnie Ty"

Jest to fragment wizji, w której wyjawił pełny tekst modlitwy "Jezu, Ty się tym zajmij".

Nie ma wątpliwości, że większość z nas nie ogarnia życia. Tak wiele się dzieje, tak wiele wiadomości, zdarzeń, obowiązków, że nikt nie jest w stanie za tym nadążyć.

Przejmujesz się tym? Nie musisz. To naprawdę dotyczy każdego i nie ma w tym nic złego. Po prostu — nie ogarniamy. Ale jest też dobra wiadomość: jest Ktoś, kto kieruje naszym życiem.

Ks. Dolindo - włoski kapłan, którego historię wielokrotnie opisywaliśmy - otrzymał wizję aktu zawierzenia, czyli modlitwy, która z jednej strony pozwala ci rozpoznać to, Kto naprawdę ogarnia i kieruję twoim życiem. Z drugiej strony pomaga ci powierzyć wszystkie twoje sprawy właśnie Jemu.

Poczucie bycia pionkiem w wielkim świecie może boleć. Mało możemy, niewiele od nas zależy. Czasem tylko tyle, że oddamy wszystko Bogu. Lub nie.

I dlatego ta modlitwa jest "skuteczna". Przynosi jeden konkretny cud: pozwala odkryć wielu ten podstawowy fakt. Odkryć to, w czym tkwi nasza wolność i oddać Bogu to, co należy do Niego. Nie dlatego, że musimy. Nie dlatego, że Kościół tak nakazuje lub że jesteśmy katolikami. Robimy to, bo jesteśmy wolni i Go kochamy.

Jeśli ta modlitwa działa w Twoim życiu, przynosi Ci nawrócenie lub jakikolwiek inny cud — podziel się tym. Zachęć innych do odmawiania każdego dnia słów "Jezu, Ty się tym zajmij" i codziennego powierzania swojego życia Bogu.

Ta modlitwa ma moc większą niż myślisz!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Opracowanie: Karol Wilczyński
11,99 zł
19,99 zł

Pięć słów, które mogą zmienić wszystko

„Jezu, Ty się tym zajmij – i wszystko jasne. Cudowna modlitwa, dzięki której rozwiążą się wszystkie moje problemy”.

Ale czy na pewno? I czy na pewno zadziała w taki...

Skomentuj artykuł

Pan Jezus powiedział o tej modlitwie: nie ma skuteczniejszej nowenny od tej
Komentarze (6)
KK
~Kasia Kasia
14 listopada 2019, 18:48
Ta modlitwa towarzyszy mi już od dłuższego czasu. Początkowo myślałam że tą modlitwą zdziałam cuda dla bliskiej mi osoby teraz wiem że ten akt zawierzenia przede wszystkim działa cuda we mnie. Od momentu gdy powierzyłam swoje życie Jezusowi zrozumialam że muszę pracować nad sobą. To mnie zmienia a jak ja się zmieniam zmieniają się też moi bliscy. Jezu ty się tym zajmij, najpiękniejsza modlitwa
MB
~Magda B
14 listopada 2019, 08:40
Na pewno warto oddawać swoje sprawy Bogu w modlitwie. Trzeba jednak pamiętać, że modlitwa to nie kwestia znalezienia formuły, która najlepiej działa. To zawsze kwestia postawy serca.
BM
~Beata Maruszewska
13 listopada 2019, 21:33
Oddałam Panu Bogu wszystko co posiadam oraz długi. Ja jestem tylko zarządcą. Mój mąż wczoraj zostawił na cały dzień włączone żelazko, a Bóg troszcząc się o swoją własność nie dopuścił do pożaru
T
Tomasz
27 listopada 2017, 00:04
Udowodnijcie mi jej skuteczność na osobie której odrosła noga a uwierze ;-)
KZ
~Kasia Z
14 listopada 2019, 18:53
Tomaszu noga nie odrasta. Spróbuj przeczytac rozważania modlitewne o. Dolindo a może zrozumiesz
RM
~Robert M
16 listopada 2019, 18:46
Wpadnij do mnie, zapraszam

Skomentuj artykuł

Pan Jezus powiedział o tej modlitwie: nie ma skuteczniejszej nowenny od tej
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.