Trzy ołtarze w małżeństwie. Dlaczego jednym z nich jest łóżko?

Trzy ołtarze w małżeństwie. Dlaczego jednym z nich jest łóżko?
(fot. archiwum prywatne Karoliny i Macieja Piechów)
Logo źródła: DEON TV Karolina i Maciej Piechowie

- My o tym dowiedzieliśmy się na naszym kursie przedmałżeńskim. Cztery lata po ślubie przekonujemy się, że jest w tym bardzo wiele racji - podkreślają Karolina i Maciej Piechowie.

Na kursach przedmałżeńskich nieraz pojawia się temat seksu, ale tylko w kontekście późniejszego rodzicielstwa. Nikt nie mówi o tym, jak może wyglądać noc poślubna. Niewiele dowiadujemy się o tym, dlaczego tak ważne jest współżycie między mężem i żoną. Często w głowie mamy wiele pytań.

DEON.PL POLECA
Czy można do seksu zaprosić Boga? Jaki jest cel zbliżenia małżonków? Jakie są największe błędy, których warto się wystrzegać? Na te i inne wątpliwości odpowiedzą nam małżonkowie z czteroletnim doświadczeniem.

Niedawno się pobraliście i macie jakieś pytania dotyczące seksu? A może dopiero przygotowujecie się do małżeństwa i boicie się tego, jak to będzie? Nie wahajcie się, piszcie pytania w komentarzach, a Karolina i Maciek postarają się na nie odpowiedzieć.

Karolina i Maciej Piechowie - absolwenci dziennikarstwa i nauk o rodzinie. Na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić! Twórcy portalu Szczęśliwa Rodzina i plakatu ze zdrapką dla par #100naszychRANDEK.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adam Szustak OP

Akrobatyka małżeńska to konferencje Adama Szustaka OP, oparte na Słowie Bożym oraz setkach spotkań z małżeństwami i narzeczonymi.

Co w środku? Mnóstwo praktycznych porad dotyczących natury miłości, umiejętności budowania więzi, komunikacji małżeńskiej, seksualności, a także...

Skomentuj artykuł

Trzy ołtarze w małżeństwie. Dlaczego jednym z nich jest łóżko?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.