„Bóg w moim domu”. Dołącz do spotkania z Katarzyną Olubińską

„Bóg w moim domu”. Dołącz do spotkania z Katarzyną Olubińską
(Fot. WAM)
WAM/dm

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Olubińską, dziennikarką, autorką książki „Bóg w moim domu”. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 20 czerwca w auli o. Jacka Woronieckiego przy kościele dominikanów na warszawskim Służewie.

- Ta książka zrodziła się z potrzeby serca, z tęsknoty za bliskością, za radością poranka, ale też z wdzięczności za to, ile dostałam od mojej mamy, za dar jej obecności, za jej miłość do nas, za mój rodzinny dom. Jeśli jesteś w takim momencie swojego życia, że też potrzebujesz odnaleźć nadzieję, wiarę i sens, to zapraszam na wspólne poszukiwania do mojego domu. Otwieram przed tobą swoje drzwi - pisze Katarzyna Olubińska w książce „Bóg w moim domu”.

Spotkanie poprowadzi Magdalena Pajkowska. Podczas spotkania będzie możliwość kupienia książki, a część dochodu zostanie przeznaczona na wsparcie Joasi chorej na stwardnienie rozsiane. 

Dołącz do wydarzenia Facebooku.

Książka „Bóg w moim domu” to opowieść o najbliższych dziennikarki, o rodzinnym domu. To świadectwo wiary i pożegnanie z ukochaną Mamą autorki.

DEON.PL POLECA

WAM/dm

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska

Pozwól nadziei rozkwitnąć na nowo

Kanapa, stół, okno z widokiem na niebo – to od jakiegoś czasu cały nasz świat. Wśród czterech ścian zatęskniliśmy za zwykłą codziennością i wypiciem kawy z dawno niewidzianym bliskim. Wielu...

Skomentuj artykuł

„Bóg w moim domu”. Dołącz do spotkania z Katarzyną Olubińską
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.