Kasia Olubińska: dobry Bóg spełnił wielkie pragnienie mojego serca

Kasia Olubińska: dobry Bóg spełnił wielkie pragnienie mojego serca
(fot. Tola Piotrowska)
instagram.com/bogwwielkimmiescie / df

O tym marzyłam zawsze najbardziej i o to prosiłam w modlitwie latami - dzieli się dziennikarka we wzruszającym wpisie.

Spokojny, jasny, pełen miłości i otwarty dla przyjaciół dom - o tym marzyłam zawsze najbardziej i o to prosiłam w moich modlitwach latami... W końcu dobry Bóg spełnił wielkie pragnienie mojego serca. Od niedawna cieszymy się też nowym mieszkankiem, w którym wszystko sami z mężem zaprojektowaliśmy z udziałem doświadczonego oka taty stolarza i pomysłowości brata. Dzięki tacie i bratu wszystko jest już prawie gotowe. Opowiem Wam o tym więcej niebawem, bo mam na przykład Biblijny stół.

Od brata dostałam taką książkę na nowe mieszkanie, zaraz po tym, jak skończył montować samodzielnie zaprojektowaną meblościankę. Szacunek i pasja do drewna była w mojej rodzinie od pokoleń, stolarzem był mój ukochany dziadek, ś.p. Jan.

Uwielbiam takie leniwe niedziele, kiedy w końcu mogę się cieszyć moim domem. Ciasto z truskawkami czeka na gości, pachnie zaparzona przez męża kawa, pies tuli się znad książki. Zwyczajna dobra niedziela. Dziękuję Ci Boże za tyle radości, tyle błogosławieństw, za tyle dobra w moim życiu, za mojego męża, rodzinę, przyjaciół, ciepłe popołudnie, za pokój w sercu i za to, że mi ciasto wyszło.

Dziękuję Ci Boże za mój dom.

DEON.PL POLECA

A w sercu dźwięczą dziś te słowa Psalmu:

„Miej ufność w Panu i postępuj dobrze,
mieszkaj w ziemi i zachowaj wierność*.
Raduj się w Panu,
a On spełni pragnienia twego serca.
Powierz Panu swoją drogę
i zaufaj Mu: On sam będzie działał (Ps 37, 3-5)

Warto marzyć, warto czekać, warto zaufać w Jego opiekę????????????

Wpis pochodzi z Instagrama Bóg w wielkim mieście.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Spokojny, jasny, pełen miłości i otwarty dla przyjaciół dom - o tym marzyłam zawsze najbardziej i o to prosiłam w moich modlitwach latami...W końcu dobry Bóg spełnił wielkie pragnienie mojego serca. Od niedawna cieszymy się też nowym mieszkankiem, w którym wszystko sami z mężem zaprojektowaliśmy z udziałem doświadczonego oka taty stolarza i pomysłowości brata. Dzięki tacie i bratu wszystko jest już prawie gotowe. Opowiem Wam o tym więcej niebawem, bo mam na przykład Biblijny stół????Od brata dostałam taką książkę na nowe mieszkanie, zaraz po tym, jak skończył montować samodzielnie zaprojektowaną meblościankę. Szacunek i pasja do drewna była w mojej rodzinie od pokoleń, stolarzem był mój ukochany dziadek, ś.p. Jan. Uwielbiam takie leniwe niedziele, kiedy w końcu mogę się cieszyć moim domem. Ciasto z truskawkami czeka na gości, pachnie zaparzona przez męża kawa, pies tuli się znad książki. Zwyczajna dobra niedziela. Dziękuję Ci Boże za tyle radości, tyle błogosławieństw, za tyle dobra w moim życiu, za mojego męża, rodzinę, przyjaciół, ciepłe popołudnie, za pokój w sercu i za to, że mi ciasto wyszło????Dziękuję Ci Boże za mój dom???????? A w sercu dźwięczą dziś te słowa Psalmu: „ Miej ufność w Panu i postępuj dobrze, mieszkaj w ziemi i zachowaj wierność*. Raduj się w Panu, a On spełni pragnienia twego serca. Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał (Ps 37, 3-5) Warto marzyć, warto czekać, warto zaufać w Jego opiekę????????????#dom #domoweinspiracje #drewno #woodenfurniture #woodentable #homedesign #homemade #sunday #niedziela #blogo #bógwdom

Post udostępniony przez Bóg w wielkim mieście (@bogwwielkimmiescie)

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska

Zobacz swoje piękno, odkryj kobiecą moc

Być dla siebie łagodną, cierpliwą i z miłością spojrzeć na swoją przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość. Odpocząć, w końcu nie biec, nie spieszyć się, zjeść czereśnie zerwane prosto z drzewa,...

Skomentuj artykuł

Kasia Olubińska: dobry Bóg spełnił wielkie pragnienie mojego serca
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.