"Pasja zawodowa to zaborcza «kochanka». Moje ojcostwo nie było pełnym oddaniem się"

"Pasja zawodowa to zaborcza «kochanka». Moje ojcostwo nie było pełnym oddaniem się"
(fot. Michał Lewandowski)
Logo źródła: DEON LIVE DEON Live

"Jeżeli jesteś «opętany» pasją zawodową, to jest zaborcza kochanka. Moja pasja czasem mi strasznie doskwierała. Musiałem zapominać o najbliższych. Sposób koncentracji i wejścia w proces artystyczny jest tak absorbujący, że nie starczy ci siły. Zwycięstwo jest wtedy, gdy najbliższe ci osoby, wiedzą o co chodzi".

Jerzy Stuhr w projekcie "W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ"

Jerzy Stuhr to nie tylko wybitny polski aktor, to prawdziwy koneser życia. Poznał wszystkiego jego smaki, ale czy posiada receptę na piękne życie? W bardzo osobistej rozmowie z ks. Andrzejem Lutrem opowiada o swojej największej miłości, marzeniach, strachu, chorobie, przemijaniu i… nieśmiertelności. Jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego w życiu nie warto być spełnionym oraz kto się nim opiekuje "tam u góry", oglądajcie kolejne odcinki w każdym kolejnym tygodniu Wielkiego Postu.

***

#COŚWIĘCEJ czyli co?

Gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś nie gra. Czujemy, że życie nie może kończyć się na gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co. Wiecie, o co chodzi, prawda? Dlatego właśnie ruszyliśmy z nowym projektem.

Takim, w którym jest przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia.

W czasie naszych wcześniejszych spotkań gośćmi byli: s. Anna Bałchan, Janina Ochojska, Włodek Markowicz, Magda Wiśniewska, Jaciek Mela, Piotrek Żyłka, Grzegorz Kramer SJ i Łukasz Wojtusik.

TUTAJ >> znajdziecie nagrania z poprzednich spotkań tego cyklu.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"Pasja zawodowa to zaborcza «kochanka». Moje ojcostwo nie było pełnym oddaniem się"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.