Dawid Ogrodnik: walczę z depresją

Dawid Ogrodnik: walczę z depresją
(fot. Ralf Lotys (Sicherlich) / CC BY (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0))
instagram.com / kk

"Wspierajmy się i rozmawiajmy to nie wstyd przyznać się że walczy się z depresją i bierze się antydepresanty. Jestem jedną z tych osób! Nie jesteśmy sami!" - napisał znany aktor.

Dawid Ogrodnik 23 lutego umieścił na swoim Instagramie post, w którym otwarcie przyznał, że walczy z depresją. Był to wyraz wsparcia, którego aktor chciał udzielić osobom śledzącym go w mediach społecznościowych.

Wpis aktora spotkał się z bardzo pozytywnymi reakcjami internautów. Wielu zaczęło dzielić się swoimi świadectwami walki, które mogą wesprzeć osoby mierzące się z tą chorobą.

Jeżeli mierzysz się z depresją, to pamiętaj, że możesz sobie pomóc. Na DEON.pl znajdziesz wiele artykułów, które wyjaśniają na czym polega ta choroba i pokazują możliwe ścieżki wyjścia. Nie jesteś sama, nie jesteś sam. Z depresją można wygrać.

 

Artykuły na ten temat znajdziesz tutaj: "Wygrać z depresją" >>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wunibald Müller

Żeby pokonać depresję, trzeba jej wysłuchać

Depresja przypomina nam, że ciemna, czarna, szara strona rzeczywistości jest w nie mniejszym stopniu częścią naszej egzystencji niż jej strony radosne, jasne i barwne. Trzeba uznać tę ciemną stronę...

Skomentuj artykuł

Dawid Ogrodnik: walczę z depresją
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.