Gdy noworodek usłyszał głos swojego taty od razu się uśmiechnął

Gdy noworodek usłyszał głos swojego taty od razu się uśmiechnął
(fot. instagram.com)
aleteia.org / pp

Flavio, świeżo upieczony tata, cały czas mówił do swojej córki, gdy ta była jeszcze w brzuchu mamy. Dziewczynka odwdzięczyła mu się w wyjątkowy sposób.

Antonella Vilela urodziła się 11 sierpnia w Rio de Janeiro. Wyjątkowe zdjęcie, które obiegło internet, zostało zrobione kilka chwil po porodzie, Antonella usłyszała głos ojca i od razu obdarzyła go pięknym uśmiechem.

To zdjęcie jest pierwszym na koncie na Instagramie, które rodzice Antonelli stworzyli, aby udostępnić jej zdjęcia. Do obrazka dołączony został uroczy opis: „Kiedy zobaczyłam moją rodzinę po raz pierwszy”.

Flavio, tata dziewczynki, udostępnił zdjęcie także na swoim profilu. Opisał go tymi słowami: „Nie wiem, jak wytłumaczyć to, co wtedy czułem. Każdego dnia rozmawiałem z córką, gdy była jeszcze w łonie matki. Zawsze mówiłem jej, że ją kocham, że będę najlepszym ojcem na świecie! Kiedy się urodził to tak mi odpłaciła. Uśmiechem, dzięki któremu jestem bardziej niż szczęśliwy.”.

DEON.PL POLECA

Jej matka, Tarsila, również udostępniła zdjęcie na swoim koncie. Opisała je w ten sposób: „Prezent, który dostałam od mojego Pana…”.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Są takie momenty, kiedy brakuje nam tchu.
Są takie chwile, kiedy nie mamy już na nic sił.
Są takie dni, kiedy trudno nam dostrzec nadzieję.

Nadziejnik, który trzymasz w swoich rękach, jest właśnie...

Skomentuj artykuł

Gdy noworodek usłyszał głos swojego taty od razu się uśmiechnął
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.