Marta Żmuda-Trzebiatowska o tym, co jest dla niej najpiękniejsze w byciu mamą

Marta Żmuda-Trzebiatowska o tym, co jest dla niej najpiękniejsze w byciu mamą
(fot. instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial)
1 rok temu
ddtvn.pl / pp

Aktorka, która niedawno po raz drugi została mamą, opowiedziała Kasi Olubińskiej-Godlewskiej o swojej nowej życiowej roli.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula w maju przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka o narodzinach dziecka poinformowała na swoim Instagramie. Opublikowała zdjęcie i fragment wiersza opisującego miłość matki do dziecka. Na końcu napisała: "Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - MAMA". 

Do tej pory była to jej jedyna wypowiedź medialna dotycząca macierzyństwa. Aktorka postanowiła jednak opowiedzieć trochę o swojej nowej życiowej roli w programie Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Katarzyną Olubińską powiedziała: "Ja faktycznie nie dzielę się szczegółami, nie dlatego, że nie chce, bo mnie rozpiera radość. Ja myślę o tych młodych ludziach, którzy mają prawo do beztroskiego dzieciństwa, a dla mnie takie dzieciństwo jest anonimowe. Kiedyś sami zadecydują, czy będą chcieli podążać taką drogą jak rodzice". 

Zdradziła także, że jako mama dwójki dzieci jest spokojniejsza i daje sobie przestrzeń do popełniania błędów. Inaczej było przy pierwszym dziecku, jednak to właśnie doświadczenia z pierwszej ciąży pozwalają jej z większym luzem podchodzić do kwestii macierzyństwa.

"Bycie mamą za pierwszym razem jest bardziej stresujące niż za drugim. Teraz jest więcej luzu we mnie. Na pewno popełniam mnóstwo błędów, ale daje sobie też na to przyzwolenie" - przyznała.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska
22,46 zł
37,43 zł

Kobiecość – siła, która zmienia świat

Kobieta w wielkim mieście to cykl osobistych i wzruszających wywiadów ze znanymi kobietami, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia. To opowieść o sile miłości, trudnych relacjach, pasji zawodowej...

Skomentuj artykuł

Marta Żmuda-Trzebiatowska o tym, co jest dla niej najpiękniejsze w byciu mamą
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.