Modlicie się przed seksem?

Modlicie się przed seksem?
(fot. archiwum prywatne Karoliny i Maciej Piechów)
Logo źródła: DEON TV Karolina i Maciej Piechowie

- Dlaczego mamy wpuszczać Pana Boga do intymnej sfery naszego życia? - pytają Karolina i Maciej Piechowie. Posłuchajcie odpowiedzi.

W poprzednich odcinkach z cyklu "Boski seks" młodzi małżonkowie mówili o tym, czy seks jest najważniejszy w małżeństwieczy może być grzechem  oraz o 5 rzeczach, które niszczą seks małżeński.

DEON.PL POLECAOboje podkreślają, że często katolicy myślą, że Kościół traktuje seks jako coś złego. Coś, o czym się nie mówi, bo jakoś tak nie wypada. Zaprzeczają temu, zaznaczając: "Tak naprawdę współżycie jest piękne, zaplanowane przez Boga". Po czym wyjaśniają, po co modlić się przed seksem i co się stanie, jeśli o tym zapomnicie.

Przypominają także o tym, że Pan Bóg w Piśmie Świętym zawarł scenę modlitwy przed współżyciem. Znacie ją? Posłuchajcie:

Niedawno się pobraliście i macie jakieś pytania dotyczące seksu? A może dopiero przygotowujecie się do małżeństwa i boicie się tego, jak to będzie? Nie wahajcie się, piszcie pytania w komentarzach, a Karolina i Maciek postarają się na nie odpowiedzieć. Już wkrótce powstaną odcinki z odpowiedziami na Wasze pytania.

Karolina i Maciej Piechowie - absolwenci dziennikarstwa i nauk o rodzinie. Na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić! Twórcy portalu Szczęśliwa Rodzina i plakatu ze zdrapką dla par #100naszychRANDEK.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Anna Weigl, Jacek Weigl

Jeśli zależy Ci na udanej, pełnej radości i spełnienia relacji seksualnej to trzeba o to zadbać!

Choć trudno uwierzyć, znaczna ilość małżeństw – pomimo aktywnego życia seksualnego – praktycznie nigdy nie rozmawiała ze sobą na...

Skomentuj artykuł

Modlicie się przed seksem?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.