Te 5 rzeczy niszczy seks małżeński

Te 5 rzeczy niszczy seks małżeński
(fot. archiwum prywatne Karoliny i Macieja Piechów)
Logo źródła: DEON TV Karolina i Maciej Piechowie

- Myślę, że wiele małżeństw przez to przechodzi - podkreślają Karolina i Maciej Piechowie, mówiąc o jednym z podstawowych błędów.

W poprzednich odcinkach z cyklu "Boski seks" młodzi małżonkowie mówili o tym, czy seks jest najważniejszy w małżeństwie oraz o tym, czy może być grzechem. 

W dzisiejszym odcinku powiedzą o błędnym podejściu do współżycia, o czym nie potrzeba myśleć w czasie seksu, nad czym można się zastanowić wcześniej oraz skąd nie warto czerpać informacji o seksie. Jesteście ciekawi? Zapraszamy!

Podzielcie się w komentarzach tym, co według was najbardziej niszczy seks w małżeństwie.

Niedawno się pobraliście i macie jakieś pytania dotyczące seksu? A może dopiero przygotowujecie się do małżeństwa i boicie się tego, jak to będzie? Nie wahajcie się, piszcie pytania w komentarzach, a Karolina i Maciek postarają się na nie odpowiedzieć.

 

Karolina i Maciej Piechowie - absolwenci dziennikarstwa i nauk o rodzinie. Na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić! Twórcy portalu Szczęśliwa Rodzina i plakatu ze zdrapką dla par #100naszychRANDEK.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
o. Adam Szustak OP

To kontynuacja wydanego w 2013 roku albumu z konferencjami Adama Szustaka OP, który wers po wersie interpretuje Pieśń nad pieśniami. To album o miłości i o Tym, który ją wymyślił i zrealizował, stając się człowiekiem.

...

Skomentuj artykuł

Te 5 rzeczy niszczy seks małżeński
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.