Małgorzata Halber w szczerej rozmowie: Jestem alkoholiczką i narkomanką

Małgorzata Halber w szczerej rozmowie: Jestem alkoholiczką i narkomanką
(fot. youtube.com)
youtube.com / pp

Dziennikarka wspomina reakcję swojego ojca, gdzie powiedziała mu, że idzie na terapię: Mój ojciec zachował się skandalicznie. Wyciągnął wódkę, wypił kieliszek, popatrzył na mnie i powiedział: "no, a tobie nie wolno".

Małgorzata Halber to dziennikarka, rysowniczka, a także córką dziennikarza i posła na sejm Adama Halbera. Dla wielu znana głównie z programu 5-10-15. Była także prezenterką Polsatu, gdzie prowadziła program "Halo!gramy". Następnie pracowała dla stacji Viva Polska. W 2015 opublikowała powieść „Najgorszy człowiek na świecie”. Książka poświęcona jest walce z nałogiem alkoholowym i narkotykowym autorki.

Niedawno Halber zdecydowała się także na udzielenie długiego wywiadu Markowi Sekielskiemu w ramach cyklu „Sekielski o nałogach”. Wcześniej Sekielski gościł już m.in. Borysa Szyca.

Małgorzata Halber w rozmowie poruszyła temat związku swojego uzależnienia od alkoholu i narkotyków, syndromu DDA (Dorosłego Dziecka Alkoholików) z karierą, jaką rozpoczęła jako dziecko. „Nikt ze mną nie rozmawiał o tym, co dzieje się w telewizji. Miałam nerwicę, nerwobóle, rozdrapywałam rany na ciele” – mówiła.

DEON.PL POLECA


Opowiedziała również o swojej relacji z rodzicami, którzy także byli uzależnieni od alkoholu. W rozmowie powiedziała otwarcie, że zawsze będzie miała żal do swojego ojca, za to jak zareagował na wiadomość o tym, że jego córka postanowiła pójść na terapię i walczyć z nałogiem. „Mój ojciec zachował się skandalicznie. Wyciągnął wódkę, wypił kieliszek, popatrzył na mnie i powiedział: "no, a tobie nie wolno" – wspomina.

Zobaczcie całą rozmowę Marka Sekielskiego z Małgorzatą Halber. Zaznaczamy, iż w nagraniu padają przekleństwa.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mika Dunin

Nie da się bezkarnie ukrywać, oszukiwać, kłamać.
Próbowałam.

Jak to jest, gdy musisz wciąż udawać: dzielną dziewczynkę, zbuntowaną nastolatkę, cyniczną seksbombę, nowoczesną, korzystającą z uroków życia singielkę? Jak to jest, gdy zaczynasz wierzyć we...

Skomentuj artykuł

Małgorzata Halber w szczerej rozmowie: Jestem alkoholiczką i narkomanką
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.