Małgorzata Halber w szczerej rozmowie: Jestem alkoholiczką i narkomanką

Małgorzata Halber w szczerej rozmowie: Jestem alkoholiczką i narkomanką
(fot. youtube.com)
11 miesięcy temu
youtube.com / pp

Dziennikarka wspomina reakcję swojego ojca, gdzie powiedziała mu, że idzie na terapię: Mój ojciec zachował się skandalicznie. Wyciągnął wódkę, wypił kieliszek, popatrzył na mnie i powiedział: "no, a tobie nie wolno".

Małgorzata Halber to dziennikarka, rysowniczka, a także córką dziennikarza i posła na sejm Adama Halbera. Dla wielu znana głównie z programu 5-10-15. Była także prezenterką Polsatu, gdzie prowadziła program "Halo!gramy". Następnie pracowała dla stacji Viva Polska. W 2015 opublikowała powieść „Najgorszy człowiek na świecie”. Książka poświęcona jest walce z nałogiem alkoholowym i narkotykowym autorki.

Niedawno Halber zdecydowała się także na udzielenie długiego wywiadu Markowi Sekielskiemu w ramach cyklu „Sekielski o nałogach”. Wcześniej Sekielski gościł już m.in. Borysa Szyca.

Małgorzata Halber w rozmowie poruszyła temat związku swojego uzależnienia od alkoholu i narkotyków, syndromu DDA (Dorosłego Dziecka Alkoholików) z karierą, jaką rozpoczęła jako dziecko. „Nikt ze mną nie rozmawiał o tym, co dzieje się w telewizji. Miałam nerwicę, nerwobóle, rozdrapywałam rany na ciele” – mówiła.

Opowiedziała również o swojej relacji z rodzicami, którzy także byli uzależnieni od alkoholu. W rozmowie powiedziała otwarcie, że zawsze będzie miała żal do swojego ojca, za to jak zareagował na wiadomość o tym, że jego córka postanowiła pójść na terapię i walczyć z nałogiem. „Mój ojciec zachował się skandalicznie. Wyciągnął wódkę, wypił kieliszek, popatrzył na mnie i powiedział: "no, a tobie nie wolno" – wspomina.

Zobaczcie całą rozmowę Marka Sekielskiego z Małgorzatą Halber. Zaznaczamy, iż w nagraniu padają przekleństwa.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mika Dunin
20,94 zł
29,90 zł

Nie da się bezkarnie ukrywać, oszukiwać, kłamać.
Próbowałam.

Jak to jest, gdy musisz wciąż udawać: dzielną dziewczynkę, zbuntowaną nastolatkę, cyniczną seksbombę, nowoczesną, korzystającą z uroków życia singielkę? Jak to jest, gdy zaczynasz wierzyć we...

Skomentuj artykuł

Małgorzata Halber w szczerej rozmowie: Jestem alkoholiczką i narkomanką
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.