Zapraszamy na Małopolskie Spotkanie Rodzin Adopcyjnych

Zapraszamy na Małopolskie Spotkanie Rodzin Adopcyjnych
(fot. depositphotos.com)
6 miesięcy temu
materiały prasowe / ps

Ośrodek Adopcyjny „Dzieło Pomocy Dzieciom” serdecznie zaprasza na siedemnaste już spotkanie z cyklu Małopolskich Spotkań Rodzin Adopcyjnych - pod honorowym patronatem Wojewody Małopolskiego Pana Łukasza Kmity i Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Witolda Kozłowskiego.

W tym roku Ośrodek obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. „Chcemy się podzielić z Państwem radością wspólnego świętowania i dziękować Opatrzności Bożej za te wszystkie lata pracy, wspólnych wyzwań, radości i dobra, które otrzymaliśmy od ludzi i które – mamy nadzieję – udało nam się pomnożyć i przekazać dalej, by kiełkowało w Państwa rodzinach” – podkreśla Katarzyna Mader, dyrektor Ośrodka.

Pani Katarzyna dodaje: „Warto przywołać słynne słowa Janusza Korczaka: Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż. Pierwszym nauczycielem zawsze jest rodzic dlatego tak jak co roku to właśnie rodzicielstwo uczyniliśmy tematem naszego spotkania. Pozwala ono poszukiwać dobra i z cierpliwością tkać nici relacji z dziećmi, które zostały nam powierzone”.

Z powodu pandemii koronawirusa tegoroczne spotkania zostały przeniesione do sieci:

  • 5 grudnia o godzinie 19.00 zapraszamy na krótkie powitanie, a następnie wykład Katarzyny Kałamajskiej - Liszcz, psychoterapeutki, doświadczonej mamy adopcyjnej, pod tytułem: Budowanie więzi z dziećmi po traumie.

Link do konferencji: https://us02web.zoom.us/j/87480852069?pwd=NTI1alN5YVVzclZLSDFPVkdQOW1KUT09 lub (Meeting ID: 874 8085 2069, Passcode: rodzina)

  • 6 grudnia o godzinie 11.30 zapraszamy na Mszę Świętą w intencji rodzin i dzieci transmitowaną z kaplicy w Żmiącej, koncelebrowaną przez o. Artura Demkowicza SJ, o. Józefa Polaka SJ oraz o. Janusza Mółkę SJ

Link do transmisji Mszy Świętej

„Jak co roku, do uczestnictwa w spotkaniu zapraszamy rodziców adopcyjnych, osoby oczekujące na przysposobienie dziecka, jak również wszystkie osoby zainteresowane tematem rodzicielstwa, w tym rodzicielstwa adopcyjnego i zastępczego, także zaproszonych gości” – dodaje dyrektor Ośrodka.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
17,70 zł
25,28 zł

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Zapraszamy na Małopolskie Spotkanie Rodzin Adopcyjnych
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.