Zapraszamy na Małopolskie Spotkanie Rodzin Adopcyjnych

Zapraszamy na Małopolskie Spotkanie Rodzin Adopcyjnych
(fot. depositphotos.com)
1 miesiąc temu
materiały prasowe / ps

Ośrodek Adopcyjny „Dzieło Pomocy Dzieciom” serdecznie zaprasza na siedemnaste już spotkanie z cyklu Małopolskich Spotkań Rodzin Adopcyjnych - pod honorowym patronatem Wojewody Małopolskiego Pana Łukasza Kmity i Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Witolda Kozłowskiego.

W tym roku Ośrodek obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. „Chcemy się podzielić z Państwem radością wspólnego świętowania i dziękować Opatrzności Bożej za te wszystkie lata pracy, wspólnych wyzwań, radości i dobra, które otrzymaliśmy od ludzi i które – mamy nadzieję – udało nam się pomnożyć i przekazać dalej, by kiełkowało w Państwa rodzinach” – podkreśla Katarzyna Mader, dyrektor Ośrodka.

Pani Katarzyna dodaje: „Warto przywołać słynne słowa Janusza Korczaka: Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż. Pierwszym nauczycielem zawsze jest rodzic dlatego tak jak co roku to właśnie rodzicielstwo uczyniliśmy tematem naszego spotkania. Pozwala ono poszukiwać dobra i z cierpliwością tkać nici relacji z dziećmi, które zostały nam powierzone”.

Z powodu pandemii koronawirusa tegoroczne spotkania zostały przeniesione do sieci:

  • 5 grudnia o godzinie 19.00 zapraszamy na krótkie powitanie, a następnie wykład Katarzyny Kałamajskiej - Liszcz, psychoterapeutki, doświadczonej mamy adopcyjnej, pod tytułem: Budowanie więzi z dziećmi po traumie.

Link do konferencji: https://us02web.zoom.us/j/87480852069?pwd=NTI1alN5YVVzclZLSDFPVkdQOW1KUT09 lub (Meeting ID: 874 8085 2069, Passcode: rodzina)

  • 6 grudnia o godzinie 11.30 zapraszamy na Mszę Świętą w intencji rodzin i dzieci transmitowaną z kaplicy w Żmiącej, koncelebrowaną przez o. Artura Demkowicza SJ, o. Józefa Polaka SJ oraz o. Janusza Mółkę SJ

Link do transmisji Mszy Świętej

„Jak co roku, do uczestnictwa w spotkaniu zapraszamy rodziców adopcyjnych, osoby oczekujące na przysposobienie dziecka, jak również wszystkie osoby zainteresowane tematem rodzicielstwa, w tym rodzicielstwa adopcyjnego i zastępczego, także zaproszonych gości” – dodaje dyrektor Ośrodka.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
17,70 zł
25,28 zł

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Zapraszamy na Małopolskie Spotkanie Rodzin Adopcyjnych
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Zapraszamy na Małopolskie Spotkanie Rodzin Adopcyjnych
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.